FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Album Download

Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Dusiciel z Wrocławia 27.12.2015.
Autor Wiadomość
M 

Wysłany: 2015-12-29, 15:38   Dusiciel z Wrocławia 27.12.2015.

Mieszkanki Wrocławia ostrzegają się w internecie przed grasującym w mieście napastnikiem. Policja potwierdza, że trzy kobiety zostały napadnięte przez agresywnego mężczyznę w niedzielę rano. Był brutalny: próbował dusić i bił po głowie. Z opisu ofiar ataków wynika, że ma on ok. 30 lat.

Policja potwierdza, że trzy kobiety w wieku od 24 do 40 lat zgłosiły się na komisariat we Wrocławiu. Z ich relacji wynika, że zostały napadnięte w niedzielę rano w centrum miasta, w okolicach ulic Oławskiej, Kazimierza Wielkiego i Widok oraz na Podwalu.

Kobieta dziękuje przechodniom.
Po obejrzeniu materiału telewizyjnego do ekipy TVP Info zgłosiła się kobieta. – Przyszła do nas i powiedziała, ze chciałaby podziękować wszystkim, którzy zareagowali – relacjonowała reporterka. „Ten napastnik chciał mnie zabić. On nie chciał wyrwać mi torebki, on nie chciał mnie dotykać. On mnie dusił:!: – przekazała dziennikarce pani Ania.

Podkreślała, że udało jej się uratować tylko dzięki wrzawie, która podniosła się po tym, jak zaczęła krzyczeć. Dlatego też zależy jej na tym, żeby nagłośnić sprawę i podziękować za obywatelską postawę.

Trzy ataki nad ranem

– Sprawdzane są wszystkie wątki. Udało się ustalić, że do wszystkich zdarzeń doszło między godz. 6 a 8 w niedzielę. Zachowania nie powtórzyły się – mówił w TVP Info kom. Kamil Rynkiewicz.

Z opisu ofiar wynika, że około 30-letni, niezamaskowany mężczyzna zachodził kobiety od tyłu i usiłował dusić. Dwa razy spłoszyli go przechodnie, w jednym przypadku ofiara uciekła sama.

– Z relacji jednej z kobiet wiemy też, że wręcz zmęczył się w trakcie zadawania uderzeń. Później przybiegli świadkowie i ten mężczyzna uciekł – opowiadał funkcjonariusz.

Chuligański wybryk :?:

– Z działania sprawcy można wywieźć, że jest to zachowanie o charakterze chuligańskim – stwierdził policjant i dodał, że na chwilę obecną nie ma podstaw, by określić napaść jako rabunkową czy „z innym podtekstem”.

Kobiety nie odniosły poważniejszych obrażeń.

Od niedzieli wrocławianki ostrzegają się w sieci przed potencjalnym atakiem.

Policja wciąż poszukuje napastnika i podobno jest na jego tropie. Ze względu na dobro śledztwa nie podaje więcej informacji na ten temat.

Link do tego artykułu tutaj :arrow:
KLIK

Dusiciel z Wrocławia

Moja sąsiadka została napadnięta przez niezidentyfikowanego mężczyznę w pobliżu boiska przy gimnazjum nr 14 we Wrocławiu (okolice ulic Podwale i Kołłątaja). Napastnik dusił ją i próbował równocześnie przewlec w inne miejsce. Na szczęście udało jej się uciec, dzięki temu, że ludzie zareagowali na jej krzyk i wyszli na balkony. Póki co, policja milczy na ten temat, dlatego pozwalam sobie w tej formie ostrzec wszystkie mieszkanki Wrocławia, aby zachowały ostrożność i prosić wszystkich, aby reagowali na niepokojące krzyki kobiet" - pisze na Facebooku pani Hania.

Policja potwierdza, że w niedzielę 27 Grudnia 2015 roku między godz. 6 a 8 doszło do przynajmniej trzech napaści (tyle zgłoszeń wpłynęło na komisariat). - 1.Pierwsze miało miejsce w okolicach ul. Oławskiej, 2. na skrzyżowaniu ul. Kazimierza Wielkiego i ul. Widok, a 3. na Podwalu - relacjonuje kom. Kamil Rynkiewicz.

Według Mnie:

Mnie się to trochę kojarzy z Pawłem Tuchlinem. Nie rozumiem jak to o charakterze Chuligańskim. :?: Można by powiedzieć że to działania seryjnego ,,mordercy” ( oczywiście nic poważnego nikomu się nic jak na razie nie stało, ale do czasu)

Cytat:
Napastnik dusił ją i próbował równocześnie przewlec w inne miejsce

Tak dział seryjny morderca. :idea: Następnym razem może już użyć jakiegoś narzędzia siekiery lub młotka. :idea:

pix 

Potwierdzenie wizualne: 1
Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2016-01-12, 12:55   

Zgadzam się M, za chuligański wybryk uznać można połamanie ławki w parku czy rozdeptanie kwiatków - choć taką hołotę również karałabym ostro.

O sprawie chyba ucichło, no nie? Nie wiem czy sprawcę zatrzymano, zdaje się, że policja milczy.

Astrid
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-07, 16:59   

Wiadomo jak na razie, że ma mniej więcej 30 lat. Podobno policja go poszukuje. Z racji, że nie ma w mediach wzmianki jakoby go złapano, to chyba można przypuszczać, że śledztwo ciągle trwa. Duszenie ma podtekst seksualny, więc prawdopodobne, że to jakiś seksualny dewiant.

Triss Merigold
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-07, 19:08   

Astrid, a nie wiesz przypadkiem czy były jeszcze jakieś ataki w ostatnim czasie?

Astrid
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-07, 20:12   

Nie mam pojęcia, nie jest o nim w ogóle głośno we Wrocławiu. Nie słyszałam żeby ktoś kogoś ostatnio udusił. Pewnie go szukają, a on w tym czasie już dawno zmienił swoje położenie... Trzeba czuć się bezczelnie bezkarnym by dusić kogoś w biały dzień. Kto normalny dusi kogoś w biały dzień.

Triss Merigold
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-08, 11:46   

Astrid napisał/a:
Trzeba czuć się bezczelnie bezkarnym by dusić kogoś w biały dzień.

To fakt. Inną opcją jest ktoś z zaburzeniami psychicznymi, albo ktoś komu zwisa czy go złapią.
Ewentualnie mógł być pod wpływem środków odurzających np dopalaczy. Media co jakiś czas donoszą o dziwnych urojeniach, na które zapadają ludzie po ich zażyciu... :mrgreen:

Odpowiedz do tematu