FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Album Download

Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Maniacy z Dniepropetrowska
Autor Wiadomość
Assassin
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-27, 23:29   Maniacy z Dniepropetrowska

Maniacy z Dniepropetrowska – medialne określenie grupy odpowiedzialnej za serię morderstw dokonanych w Dniepropetrowsku na Ukrainie w czerwcu i lipcu 2007 roku.

Sprawa została okryta złą sławą ze względu na fakt, że niektóre zbrodnie zostały przez morderców nagrane na wideo, a jeden z filmów wyciekł do internetu. Dwaj 19-letni mieszkańcy Dniepropetrowska, Viktor Sajenko oraz Igor Supruniuk, zostali oskarżeni o 21 morderstw. Trzeciemu oskarżonemu, Alexandrowi Hanży, postawiono zarzut dwóch napadów z bronią, które miały miejsce przed morderstwami. 11 lutego 2009, wszyscy trzej zostali uznani za winnych. Supruniuk i Sajenko otrzymali karę dożywotniego pozbawienia wolności, a Hanza został skazany na 9 lat więzienia. Obrońcy Supruniuka i Sajenki zapowiedzieli złożenie apelacji.

panzram
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-28, 17:51   

To ci od śrubokrętu? W takim razie zbyt przezorni nie byli, z tego co pamiętam to na filmie widać nawet ich twarze.

Assassin
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-28, 22:51   

panzram napisał/a:
To ci od śrubokrętu? W takim razie zbyt przezorni nie byli, z tego co pamiętam to na filmie widać nawet ich twarze.

Tym akurat się nie przejmowali, sami twierdzili iż chcieli mieć pamiątkę na stare lata

le-mona
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-29, 13:29   

Bo to nagranie było dla użytku własnego, a nie na potrzeby organów ścigania.. :-P ;)

Son'Of'Sam
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-30, 08:26   

gdzie mozna zdobyc to nagranie? :D
tak juz btw to byl o nich artykul w angorze jakis czas temu. moze udaloby mi sie zeskanowac jesli kogos to interesuje.

emilcia159 

Wysłany: 2013-04-22, 19:51   

http://facedl.com/fvideo....vsk-murder-vide

Sama obejrzalam kiedys z 10 sek filmu, ale uznalam ze to nie dla mnie... Okropne

P.S Nie wiem czym wideo dziala bo nie wlaczylam play :)

Pjenkny 

Wysłany: 2013-05-22, 20:14   

Też kiedyś jak trafiłem na ten film, to po kilku sekundach wyłączyłem...
brak mi słów na takich ludzi.

Kajecik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-30, 05:41   

Ja też widziałem to nagranie. Nie polecam nikomu. O ile mi wiadomo, jeden z nielicznych autentycznych snuff movies jakie stworzono, i chyba jedyny dostępny w internecie. Innych (np. te nagrane przez Homolkę i Bernardo) nie ma, ale i tak wolałbym nie oglądać.

emilcia159 

Wysłany: 2013-07-30, 20:01   

nie wiedzialam, ze oni nakrecili snuff mowie :D ciekawe co sie z nia dzis dzieje. tznz Homolka?

Kajecik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-31, 06:00   

emilcia159 napisał/a:
nie wiedzialam, ze oni nakrecili snuff mowie :D ciekawe co sie z nia dzis dzieje. tznz Homolka?

Oj, przepraszam, mój błąd. Homolka i Bernardo kręcili gwałty, samych morderstw już nie.
Podobnie jak Charles Ng i Leonard Lake czy niemieccy mordercy Ernst Dieter Korzen i Stefan Michael Mahn, którzy porwali dwie prostytutki i je torturowali.

Odnośnie autentycznych filmów snuff, to zweryfikowałem przed momentem swoją wiedzę i wyczytałem o trzech, jeden zrobili maniacy z Dniepropetrowska, jeden nakręcił Armin Meiweis, i całkiem niedawno (2012, chyba też wyciekł do sieci), który wiązany jest z osobą Luka Magnotta.

emilcia159 

Wysłany: 2013-07-31, 17:04   

jakos z jednej strony jestem ciekawa tych filmikow, ale niestety nie chcem ich ogladac. Niedawno byl w TV dokumnt o Luku Magnoccie, ale niestety zapomnialam go obejrzec!

pix 

Potwierdzenie wizualne: 1
Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2014-07-26, 18:58   

Obejrzałam to wideo (działa, Emilcia :) ) i powiem tylko tyle - najgorszemu wrogowi nie życzyłabym takiej śmierci.

Mortimer 

Potwierdzenie wizualne: 17
Wysłany: 2016-05-07, 18:46   

Hej! Zmontowałem film o tym strasznym wydarzeniu. Poniżej zamieszczam link.

Historia filmu 3 Guys 1 Hammer

rescuER 

Potwierdzenie wizualne: 6118
Wysłany: 2016-05-11, 11:03   Materiał o maniakach: 3 guys 1 hammer

Oto materiał na yt w języku polskim:
https://youtu.be/nLwKa-pMSr4

Odpowiedz do tematu