FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Album Download

Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zaginięcie Iwony Wieczorek
Autor Wiadomość
Nola 

Potwierdzenie wizualne: 5
Wysłany: 2017-11-11, 17:16   

Ech...Niestety gdańska prokuratura już wypowiadała się na temat tych doniesień, jasno dając do zrozumienia, że - jak można się było spodziewać - "podejrzani" oraz ich wątek już dawno zostali sprawdzeni i przesłuchani, i nie przyczyniło się to niestety do rozwiązania sprawy i zakończenia śledztwa.

BALKAN 
Administrator

Wysłany: 2017-11-20, 11:16   

https://wiadomosci.wp.pl/zaginiecie-iwony-wieczorek-latkowski-ujawnia-z-akt-wynika-kto-to-zrobil-6188750455683201a

Mowa oczywiście o byłym chłopaku Iwony Patryku.

robbo 

Potwierdzenie wizualne: 9
Wysłany: 2017-11-20, 21:37   

BALKAN napisał/a:
https://wiadomosci.wp.pl/zaginiecie-iwony-wieczorek-latkowski-ujawnia-z-akt-wynika-kto-to-zrobil-6188750455683201a

Mowa oczywiście o byłym chłopaku Iwony Patryku.

ścigamy faceta z ręcznikiem, oglądamy śmieciarki w skali 10:1 a okazuje się, że mocno śmierdzącą personą jest w tej układance chłopak Iwony - gdyby tylko 7 lat temu komuś chciało się przycisnąć jego samego jak i jego kompanów...

BALKAN 
Administrator

Wysłany: 2017-11-20, 22:19   

Myślałem że go przycisneli ale chyba nie. Ta sprawa śmierdzi bardziej niż ta śmieciarka bo od pewnego czasu zaczyna mi świtać że jej matka wie kto to zrobił i po prostu go kryje. Na tą chwilę tak to wygląda, że matka Iwony kryje kuzyna Iwony Wieczorek.

Nola 

Wysłany: 2017-11-20, 23:27   

BALKAN napisał/a:
Myślałem że go przycisneli ale chyba nie. Ta sprawa śmierdzi bardziej niż ta śmieciarka bo od pewnego czasu zaczyna mi świtać że jej matka wie kto to zrobił i po prostu go kryje. Na tą chwilę tak to wygląda, że matka Iwony kryje kuzyna Iwony Wieczorek.

Boże, skąd taka hipoteza? Skąd się tam wziął ten kuzyn? Im głębiej w las, tym ciemniej...

BALKAN 
Administrator

Wysłany: 2017-11-20, 23:48   

Zdaję sobie sprawę, że to jest bardzo ciężki zarzut, ale nie wziął się ot tak z "księżyca". Coś mi się wydaje że trochę o tym wiesz Nola. O tych sprawach matki Iwony i Patryka?

Nola 

Wysłany: 2017-11-21, 00:07   

BALKAN napisał/a:
Zdaję sobie sprawę, że to jest bardzo ciężki zarzut, ale nie wziął się ot tak z "księżyca". Coś mi się wydaje że trochę o tym wiesz Nola. O tych sprawach matki Iwony i Patryka?

Skoro nie wziął się "z księżyca", to fajnie by było to na forum przedstawić. Chyba, że skoro zarzut taki ciężki, to może lepiej faktycznie nie rzucać oskarżeń,opartych na niepewnych przesłankach.Ja już niestety w tej sprawie chyba nic nie powiem. Interesowałam się tym dość długo, ale teraz to już tylko ręce opadają. Im więcej czasu mija, tym dziwniejsze i coraz mniej prawdopodobne hipotezy/wersje zdarzeń się pojawiają. Wyjaśnienie sprawy przez agencję Lampart z twarzą rysującą się w/na workach od śmieci mnie dobiła, a teraz jeszcze dzieło mało wiarygodnego dziennikarza i znów jego wersja, którą matka Iwony zdążyła praktycznie od razu zdementować...Nie mam pojęcia o jakich sprawach matki Iwony i Patryka mówisz, niestety jednak nie jestem w temacie.

BALKAN 
Administrator

Wysłany: 2017-11-21, 00:23   

Dobrze przedstawie. Patryk był w bardzo bliskiej hm zażyłosci z pania Kindą. Kochankiem jej był, Nie pytaj mnie skąd, nie odpowiem.

Filozof 

Potwierdzenie wizualne: 1
Wysłany: 2017-11-21, 01:30   

BALKAN napisał/a:
Patryk był w bardzo bliskiej hm zażyłosci z pania Kindą. Kochankiem jej był,

Sprawa zaczyna przypominać historie rodem z miasteczka Twin Peaks. Sądzę, że tego typu sprawy mają albo bardzo proste, prozaiczne tło - jakiś "ręcznik" , śmieciarz, przypadkowy włóczęga, podpity wyrostek, albo są bardzo skomplikowane. Relacja Iwona-jej matka-Patryk, to komplikacja do sześcianu. Zbrodnia zaplanowana, przemyślana zabezpieczona zmową milczenia. Czyżby zbrodnia nie do wykrycia z powodu braku dowodów ?

Nola 

Wysłany: 2017-11-21, 01:38   

BALKAN napisał/a:
Dobrze przedstawie. Patryk był w bardzo bliskiej hm zażyłosci z pania Kindą. Kochankiem jej był, Nie pytaj mnie skąd, nie odpowiem.

No cóż...Powiem szczerze, że zawsze miałam odczucie, że w tej rodzinie i kwestii zażyłości rodzinnych jest jakieś "drugie dno", ale przyznam również, że moja uwaga spoglądała i koncentrowała się raczej na wątku ojczyma Iwony, a wątek ewentualnego romansu z chłopakiem własnej córki nie przyszedłby mi do głowy, chociaż ten także nie jest nieprawdopodobny, a w sumie dość typowy i tandetnie filmowy (a może serialowy raczej :P ).W końcu Iwona i jej matka wyglądały jak 2 krople wody...

Próby prześledzenia zażyłości rodzinnych to oczywiście nic dziwnego, a do tego im bardziej patchworkowa rodzina (a rodzina Iwony taka właśnie była, z tego co pamiętam), tym większe pole do wszelkiego rodzaju nieporozumień, wielu nierozwiązywalnych i nieprzerwanych konfliktów (często takich podskórnych) i wiecznych żali. Jakoś zawsze czułam, że jest tam jakieś żródełko, niewidoczne dla innych, ale jednak źle trafiłam. Oczywiście to nic oryginalnego - sądziłam, że w rodzinie panuje konflikt, bo może Iwona nie do końca akceptuje kolejnego partnera matki,nie potrafi go polubić a ich kontakty są chłodne, albo panuje między nimi wzajemna niechęć lub przynajmniej spory dystans.Nie podejrzewałam z automatu partnera pani Iwony o morderstwo, ale powiedzmy sobie szczerze - takie przypadki nie należą do rzadkości.Dlatego niektórzy z automatu takim relacjom przypatrują się najprędzej.

Iwona miała rodzeństwo, prawda? Nie pamiętam, czy brata i siostrę, ale jedna sztukę jeszcze na pewno. Z tego co zapamiętałam, to chyba miała starszą siostrę, która mieszkała poza Polską? Czy pani Iwona oraz jej nowy partner mają jakieś wspólne potomstwo? Coś mi kołacze w głowie o młodszym bracie, ale może już go sobie wymyśliłam. Czy w tej rodzinie także zdarzył się wcześniej jakiś wypadek? Wydawało mi się, że ojciec Iwony nie żyje...

"Miło" ze strony agencji Lampart, że podali do wiadomości inf. o złej sytuacji materialnej tej rodziny (bądź samej pani Iwony Kindy)...Abstrahując od kwestii finansowych,ciekawa jestem jakie panują obecnie stosunki w tej rodzinie.

Magdaaa 
2128

Potwierdzenie wizualne: 2128
Wysłany: 2017-11-21, 10:09   

"Abstrahując od kwestii finansowych,ciekawa jestem jakie panują obecnie stosunki w tej rodzinie."

Tej rodziny w zasadzie juz nie ma.
Pani Kinda, rozwiodla sie i z ojczymem Iwony.
Gdzies czytalam wywiad z Pania Kinda, gdzie mowila ze pan Kinda, to " taki i owaki i bla bla bla" .
I czytalam oswiadczenie pana Kindy ze mama Iwony "odnowila stare znajomosci" i ze sa po rozwodzie.
Pani Kinda ma nowego meza.
Starsza corka pani Kindy, od lat mieszka u babci.
Juz w czasie, gdy zginela Iwona mieszkala u babci.
Po rozwodzie Wieczorkow, siostra tak zadecydowala.

Co do romansu, Patryka z matatka Iwony Wieczorek, to przypuszczam ze to prawda, w sieci krazyly nawet zdjecia w wymownych pozach.
Na przyklad te z otwarcia slonu fryzjerskiego Pani Kindy.

Nola 

Wysłany: 2017-11-22, 00:53   

Cytat:
Tej rodziny w zasadzie juz nie ma.
Pani Kinda, rozwiodla sie i z ojczymem Iwony.

Tak też właśnie sądziłam.

Magdaaa napisał/a:
Starsza corka pani Kindy, od lat mieszka u babci.
Juz w czasie, gdy zginela Iwona mieszkala u babci.
Po rozwodzie Wieczorkow, siostra tak zadecydowala.

Dziwne to wszystko...Tzn. takie układy nie należą znowu do niezwykle rzadkich i na takim gruncie powstaje i dochodzi właśnie do tego, co opisane powyżej.

W ogóle to jak się czyta historię tej rodziny, to można odnieść wrażenie, że ciąży nad nią jakieś fatum. I wg mnie nie ma w tym stwierdzeniu przesady.

Magdaaa napisał/a:
Co do romansu, Patryka z matatka Iwony Wieczorek, to przypuszczam ze to prawda, w sieci krazyly nawet zdjecia w wymownych pozach.
Na przyklad te z otwarcia slonu fryzjerskiego Pani Kindy.

Nie byłam aż tak wtajemniczona, ale skoro już w w necie zaczęły krążyć takie plotki, to nieźle.

Filozof 

Wysłany: 2017-11-22, 09:16   

Informacja, że chłopak Iwony był kochankiem matki Iwony jest dla mnie porażająca, a jednocześnie nasuwająca pewną hipotezę.

Iwona była dorosłą dziewczyną, praktycznie na wylocie z domu. Miała swoje życie, swoich znajomych, swoje zabawy, często nie wracała na noc itp itd. Matka zaś mogła być coraz bardziej zazdrosna o córkę, zwłaszcza, że wpadł jej w oko chłopak Iwony. Dziwna rodzina, dziwne układy. Matka zmienia partnerów, ma jeszcze inne dzieci, jest twarda, a po zaginięciu Iwony zachowuje się bardzo histerycznie (poszukiwania, cały aspekt medialny, pokój Iwony zamieniony w swoistą kapliczkę), jakby Iwona była jej jedyną, malutką kilkuletnią córeczką. Takie zachowanie trochę mi nie pasuje do sytuacji. Czyżby to całe zachowanie nie było pewnego rodzaju maskowaniem, dlatego że właśnie matka Iwony miała coś wspólnego z jej zaginięciem/zabójstwem ?

BALKAN 
Administrator

Wysłany: 2017-11-22, 10:58   

Filozof, z tego co wiem to matka Iwony była bliżej z Patrykiem już po zaginięciu córki. W każdym razie Patryk był częstym gościem w jej domu. I na moje oko jeżeli ten cały Patryk miałby coś wspólnego z zaginięciem Iwony to w którymś momencie mógł po prostu przyznać się jej (matce Iwony) do tego. A przynajmniej częściowo.

Tutaj macie zeznania Patryka

http://i63.tinypic.com/2ufpwma.jpg

http://i68.tinypic.com/a17rk2.jpg

Filozof 

Wysłany: 2017-12-01, 12:59   

Dziękuje za informację. Matka Iwony, według mnie oczywiście, zachowuje się dziwnie. Jak na mój gust trochę sztucznie, na pokaz ? Dziwna rodzina, dziwne układy. Iwona nie była i nie zachowywała się jak mniszka, a jest traktowana nieomal jak Dziewica Orleańska. Dziwne to wszystko i wychodzi na to, że jest to raczej bardzo skomplikowana sprawa bez prostych rozwiązań, jak to ze śmieciarzami czy legendarnym ręcznikiem.

Odpowiedz do tematu