FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Album Download

Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zaginięcie Iwony Wieczorek
Autor Wiadomość
Lady Benicia 

Potwierdzenie wizualne: 6
Wysłany: 2017-12-14, 10:44   

BALKAN napisał/a:
Myślałem że go przycisneli ale chyba nie. Ta sprawa śmierdzi bardziej niż ta śmieciarka bo od pewnego czasu zaczyna mi świtać że jej matka wie kto to zrobił i po prostu go kryje. Na tą chwilę tak to wygląda, że matka Iwony kryje kuzyna Iwony Wieczorek.

Skad te rewelacje? Szla z nimi tej nocy w Parku Reagana, ze tak to oceniasz czy moze miala GPS i tajna satelite podlaczana, ze wie? A moze Ta osoba, o ktorej wspominasz jej to wyznala? He he

[ Dodano: 2017-12-14, 10:50 ]
Magdaaa napisał/a:
"Abstrahując od kwestii finansowych,ciekawa jestem jakie panują obecnie stosunki w tej rodzinie."

Tej rodziny w zasadzie juz nie ma.
Pani Kinda, rozwiodla sie i z ojczymem Iwony.
Gdzies czytalam wywiad z Pania Kinda, gdzie mowila ze pan Kinda, to " taki i owaki i bla bla bla" .
I czytalam oswiadczenie pana Kindy ze mama Iwony "odnowila stare znajomosci" i ze sa po rozwodzie.
Pani Kinda ma nowego meza.
Starsza corka pani Kindy, od lat mieszka u babci.
Juz w czasie, gdy zginela Iwona mieszkala u babci.
Po rozwodzie Wieczorkow, siostra tak zadecydowala.

Co do romansu, Patryka z matatka Iwony Wieczorek, to przypuszczam ze to prawda, w sieci krazyly nawet zdjecia w wymownych pozach.
Na przyklad te z otwarcia slonu fryzjerskiego Pani Kindy.

Nooo, wlasnie..."gdzies czytalam". Pani Iwona nazywala sie Wieczorek po pierwszym mezu Panu Wieczorek. Kinda- jest po drugim mezu, tego Pana byc moze widzieliscie w tv przy okazji zaginiecia Iwony,jej corki, Iwony Wieczorek. Marta Wieczorek, bo mowimy o kolejnej corce, mieszkala u babci. Druga corka, Iwona, zaginela. Iwona byla z Patrykiem jakis czas, a ze sie strasznie klocili to zerwali ze soba. Tydzien przed zaginieciem Iwona przyznala,ze przechodzila dokladnie ta sama trase co przed zaginieciem. Napotkala kolegow Patryka. Pobili ja...

Magdaaa 
2128

Potwierdzenie wizualne: 2128
Wysłany: 2017-12-14, 11:53   

Lady Benicia napisał/a:
......

Nooo, wlasnie..."gdzies czytalam".......

No tak, wyglada to tak jak bym ploty siala na prawo i lewo.
Wiec:
To Pani mama Iwony, opowiada o ponownym zamazpojsciu i jaki to pan Kinda, ojczym Iwony, byl bezduszny....
https://radiogdansk.pl/wiadomosci/item/63364-mija-juz-7-lat-od-zaginiecia-iwony-wieczorek-miala-tyle-energii-i-planow/63364-mija-juz-7-lat-od-zaginiecia-iwony-wieczorek-miala-tyle-energii-i-planow

Na forum GP, pan Kinda, wydal takie oswiadczenie:
Piotr Kinda, dnia 21 Sie 2012 - 5:11 PM, napisał:
Witam wszystkich internautów,
Chciałbym serdecznie Państwu podziękować za starania prowadzone w kierunku odnalezienia i rozwikłania sprawy Iwony Wieczorek. Jednocześnie obserwując przebieg dotychczasowej dyskusji na tym forum, chciałym zaapelować do Państwa o prowadzenie merytorycznej wymiany poglądów i opinii.
Od kilkunastu lat bowiem sprawowałem opiekę i wychowywałem Iwonę, począwszy od pierwszej Komunii Świętej aż do matury w 2010 roku. Jestem zatem osobą, której , oprócz matki, najbardziej zależy na rozwikłaniu i wyjaśnieniu sprawy zaginięcia Iwony.
Jednocześnie z przykrością chciałbym oświadczyć, że moja żona w sposób arbitralny podjęła decyzję o wszczęciu procedury rozwodowej.W związku z tym bardzo proszę aby od dnia 21.08.2012 nie łączyć moich poczynań, działań, zamierzeń, z osobą Pani Iwony Kinda!
Pan Krzysztof Rutkowski powiedział podczas jednej ze swoich wizyt w naszym domu - ,, najgorsze jest mieszkanie ze złodziejem pod jednym dachem,, - wnioski wyciągnijcie Państwo sami.
Od wielu lat byłem pozostawiniony sam sobie, bez wsparcia współmałżonki, wszystkie święta spędzałem samotnie i sam! Od pewnego czasu sytuacja jeśli chodzi o stosunki w domu stała się absolutnie zła!
Chciałem za wszelką cenę uniknąć zamieszczenia tego postu, jednak okoliczności jak i aktualna sytuacja zmusiła mnie do tego. Iwonę Kinda niewątpliwie dotknęłą niewyobrażalna tragedia! Z dugiej zaś strony nie sposób wspomnieć o jej przywarch: brak zainteresowania domem / dotyczy to również okresu przed zaginięciem Iwony/.Skupianiu uwagi tylko na swojej osobie, podtrzymywaniu kontaktów ze swoim dawnym ,,znajomym,, itd.
Rozpatrując bowiem całą tą skomplikowaną sytuację nalezy brać pod uwagę wszelkie aspekty sprawy i nie podchodzić do tematu jednostronnie. Ze swojej strony w dalszym ciągu deklaruję absolutną pomoc oraz swój udział w wyjaśnieniu sprawy zaginięcia Iwony Wieczorek do końca!
Serdecznie Państwa pozzdrawiam
Piotr Kinda

Owsze, to moze byc stos bzdur i papka jaka nas karmia, ale do innych "faktow" dostepu nie mamy, wiec spekulujemy w oparciu o to co mamy;)

Lady Benicia 

Wysłany: 2017-12-14, 12:28   

Magdaaa, po pierwsze nie odpowiadam za to co Ty sama piszesz, cytuje co mowisz i spodob w jaki sie wypowiadasz. Po drugie wyjasnilam po wyzej wiec co ma do rzeczy cytat Pana Piotra Kindy w tym kontekscie? Co masz do powiedzenia nt tego co wyzej napisalam?

Magdaaa 
2128

Potwierdzenie wizualne: 2128
Wysłany: 2017-12-14, 12:40   

Lady Benicia napisał/a:
Magdaaa, po pierwsze nie odpowiadam za to co Ty sama piszesz, cytuje co mowisz i spodob w jaki sie wypowiadasz. Po drugie wyjasnilam po wyzej wiec co ma do rzeczy cytat Pana Piotra Kindy w tym kontekscie? Co masz do powiedzenia nt tego co wyzej napisalam?

Zirytowalo mnie to " No, wlasnie..."gdzies czytalam" - wiec, wyjasnilam gdzie.
I chyba juz po sprawie.
Nie draz:)

Lady Benicia 

Wysłany: 2017-12-14, 16:25   

To sie nie irytuj tylko rozmawiaj ;) Dalej cytat Pana Kindy srednio na mnie dziala. Nie boje sie😀

Filozof 

Potwierdzenie wizualne: 1
Wysłany: 2017-12-16, 12:41   

No i co z tym zrobić :shock:

http://wiadomosci.onet.pl...-trudna/ss2q0fz

DaleCooper 

Potwierdzenie wizualne: 5
Wysłany: 2018-01-15, 18:31   

https://www.wprost.pl/kra...ksperyment.html

https://wiadomosci.wp.pl/zaginiecie-iwony-wieczorek-mocne-wyznanie-kierowcy-smieciarki-musze-przekonywac-ze-nie-jestem-morderca-6193242527372929a

Odpowiedz do tematu