FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Album Download

Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zaginięcie Iwony Wieczorek
Autor Wiadomość
Lady Benicia 

Potwierdzenie wizualne: 6
Wysłany: 2017-12-14, 10:44   

BALKAN napisał/a:
Myślałem że go przycisneli ale chyba nie. Ta sprawa śmierdzi bardziej niż ta śmieciarka bo od pewnego czasu zaczyna mi świtać że jej matka wie kto to zrobił i po prostu go kryje. Na tą chwilę tak to wygląda, że matka Iwony kryje kuzyna Iwony Wieczorek.

Skad te rewelacje? Szla z nimi tej nocy w Parku Reagana, ze tak to oceniasz czy moze miala GPS i tajna satelite podlaczana, ze wie? A moze Ta osoba, o ktorej wspominasz jej to wyznala? He he

[ Dodano: 2017-12-14, 10:50 ]
Magdaaa napisał/a:
"Abstrahując od kwestii finansowych,ciekawa jestem jakie panują obecnie stosunki w tej rodzinie."

Tej rodziny w zasadzie juz nie ma.
Pani Kinda, rozwiodla sie i z ojczymem Iwony.
Gdzies czytalam wywiad z Pania Kinda, gdzie mowila ze pan Kinda, to " taki i owaki i bla bla bla" .
I czytalam oswiadczenie pana Kindy ze mama Iwony "odnowila stare znajomosci" i ze sa po rozwodzie.
Pani Kinda ma nowego meza.
Starsza corka pani Kindy, od lat mieszka u babci.
Juz w czasie, gdy zginela Iwona mieszkala u babci.
Po rozwodzie Wieczorkow, siostra tak zadecydowala.

Co do romansu, Patryka z matatka Iwony Wieczorek, to przypuszczam ze to prawda, w sieci krazyly nawet zdjecia w wymownych pozach.
Na przyklad te z otwarcia slonu fryzjerskiego Pani Kindy.

Nooo, wlasnie..."gdzies czytalam". Pani Iwona nazywala sie Wieczorek po pierwszym mezu Panu Wieczorek. Kinda- jest po drugim mezu, tego Pana byc moze widzieliscie w tv przy okazji zaginiecia Iwony,jej corki, Iwony Wieczorek. Marta Wieczorek, bo mowimy o kolejnej corce, mieszkala u babci. Druga corka, Iwona, zaginela. Iwona byla z Patrykiem jakis czas, a ze sie strasznie klocili to zerwali ze soba. Tydzien przed zaginieciem Iwona przyznala,ze przechodzila dokladnie ta sama trase co przed zaginieciem. Napotkala kolegow Patryka. Pobili ja...

Magdaaa 
2128

Potwierdzenie wizualne: 2128
Wysłany: 2017-12-14, 11:53   

Lady Benicia napisał/a:
......

Nooo, wlasnie..."gdzies czytalam".......

No tak, wyglada to tak jak bym ploty siala na prawo i lewo.
Wiec:
To Pani mama Iwony, opowiada o ponownym zamazpojsciu i jaki to pan Kinda, ojczym Iwony, byl bezduszny....
https://radiogdansk.pl/wiadomosci/item/63364-mija-juz-7-lat-od-zaginiecia-iwony-wieczorek-miala-tyle-energii-i-planow/63364-mija-juz-7-lat-od-zaginiecia-iwony-wieczorek-miala-tyle-energii-i-planow

Na forum GP, pan Kinda, wydal takie oswiadczenie:
Piotr Kinda, dnia 21 Sie 2012 - 5:11 PM, napisał:
Witam wszystkich internautów,
Chciałbym serdecznie Państwu podziękować za starania prowadzone w kierunku odnalezienia i rozwikłania sprawy Iwony Wieczorek. Jednocześnie obserwując przebieg dotychczasowej dyskusji na tym forum, chciałym zaapelować do Państwa o prowadzenie merytorycznej wymiany poglądów i opinii.
Od kilkunastu lat bowiem sprawowałem opiekę i wychowywałem Iwonę, począwszy od pierwszej Komunii Świętej aż do matury w 2010 roku. Jestem zatem osobą, której , oprócz matki, najbardziej zależy na rozwikłaniu i wyjaśnieniu sprawy zaginięcia Iwony.
Jednocześnie z przykrością chciałbym oświadczyć, że moja żona w sposób arbitralny podjęła decyzję o wszczęciu procedury rozwodowej.W związku z tym bardzo proszę aby od dnia 21.08.2012 nie łączyć moich poczynań, działań, zamierzeń, z osobą Pani Iwony Kinda!
Pan Krzysztof Rutkowski powiedział podczas jednej ze swoich wizyt w naszym domu - ,, najgorsze jest mieszkanie ze złodziejem pod jednym dachem,, - wnioski wyciągnijcie Państwo sami.
Od wielu lat byłem pozostawiniony sam sobie, bez wsparcia współmałżonki, wszystkie święta spędzałem samotnie i sam! Od pewnego czasu sytuacja jeśli chodzi o stosunki w domu stała się absolutnie zła!
Chciałem za wszelką cenę uniknąć zamieszczenia tego postu, jednak okoliczności jak i aktualna sytuacja zmusiła mnie do tego. Iwonę Kinda niewątpliwie dotknęłą niewyobrażalna tragedia! Z dugiej zaś strony nie sposób wspomnieć o jej przywarch: brak zainteresowania domem / dotyczy to również okresu przed zaginięciem Iwony/.Skupianiu uwagi tylko na swojej osobie, podtrzymywaniu kontaktów ze swoim dawnym ,,znajomym,, itd.
Rozpatrując bowiem całą tą skomplikowaną sytuację nalezy brać pod uwagę wszelkie aspekty sprawy i nie podchodzić do tematu jednostronnie. Ze swojej strony w dalszym ciągu deklaruję absolutną pomoc oraz swój udział w wyjaśnieniu sprawy zaginięcia Iwony Wieczorek do końca!
Serdecznie Państwa pozzdrawiam
Piotr Kinda

Owsze, to moze byc stos bzdur i papka jaka nas karmia, ale do innych "faktow" dostepu nie mamy, wiec spekulujemy w oparciu o to co mamy;)

Lady Benicia 

Wysłany: 2017-12-14, 12:28   

Magdaaa, po pierwsze nie odpowiadam za to co Ty sama piszesz, cytuje co mowisz i spodob w jaki sie wypowiadasz. Po drugie wyjasnilam po wyzej wiec co ma do rzeczy cytat Pana Piotra Kindy w tym kontekscie? Co masz do powiedzenia nt tego co wyzej napisalam?

Magdaaa 
2128

Potwierdzenie wizualne: 2128
Wysłany: 2017-12-14, 12:40   

Lady Benicia napisał/a:
Magdaaa, po pierwsze nie odpowiadam za to co Ty sama piszesz, cytuje co mowisz i spodob w jaki sie wypowiadasz. Po drugie wyjasnilam po wyzej wiec co ma do rzeczy cytat Pana Piotra Kindy w tym kontekscie? Co masz do powiedzenia nt tego co wyzej napisalam?

Zirytowalo mnie to " No, wlasnie..."gdzies czytalam" - wiec, wyjasnilam gdzie.
I chyba juz po sprawie.
Nie draz:)

Lady Benicia 

Wysłany: 2017-12-14, 16:25   

To sie nie irytuj tylko rozmawiaj ;) Dalej cytat Pana Kindy srednio na mnie dziala. Nie boje sie😀

Filozof 

Potwierdzenie wizualne: 1
Wysłany: 2017-12-16, 12:41   

No i co z tym zrobić :shock:

http://wiadomosci.onet.pl...-trudna/ss2q0fz

DaleCooper 

Potwierdzenie wizualne: 5
Wysłany: 2018-01-15, 18:31   

https://www.wprost.pl/kra...ksperyment.html

https://wiadomosci.wp.pl/zaginiecie-iwony-wieczorek-mocne-wyznanie-kierowcy-smieciarki-musze-przekonywac-ze-nie-jestem-morderca-6193242527372929a

lady_banksy 
lady_banksy

Potwierdzenie wizualne: 7
Wysłany: 2018-02-21, 19:49   

W sprawie Iwony nie można narzekać na brak podejrzanych. I każdy z nich jest prawdopodobny. Mnie najbardziej interesuje były chłopak. Podobno był jej kuzynem. Czy to faktyczne bliskie kuzynostwo?
W trakcie wyjaśnień mijał się z prawdą, co do miejsc swojego pobytu tej nocy. Czytałam w "Reporterze", że jego koledzy też kręcili.

domin- 

Potwierdzenie wizualne: 1
Wysłany: 2018-05-21, 17:53   

Patryk G. był jej dalekim kuzynem. Wg artykułu z Reportera on i jego koledzy kręcili, ale dalej nie ma najważniejszego - motywu. Minęło 8 miesięcy od przeszukania Parku Reagana, a jak wiadomo nie trafiono na żaden ślad. Miały być sprawdzane inne obszary, jednak na razie w tej sprawie cisza.

BALKAN 
Administrator

Wysłany: 2018-05-21, 20:55   

Również śledzę temat, Szostak odwalił trochę roboty co by o nim nie mówić. Faktycznie cisza, mieli przeszukiwać inne rejony parku. Jeszcze co do tego Patryka, zdaje się, że po zaginięciu Iwony zrobił sobie tatuaż - I W Forever czy coś takiego.

futurex 
Przyszła Kryminolog.

Potwierdzenie wizualne: 22
  Wysłany: 2018-06-20, 20:28   

BALKAN napisał/a:
Również śledzę temat, Szostak odwalił trochę roboty co by o nim nie mówić. Faktycznie cisza, mieli przeszukiwać inne rejony parku. Jeszcze co do tego Patryka, zdaje się, że po zaginięciu Iwony zrobił sobie tatuaż - I W Forever czy coś takiego.

Nie wydaje mi się, żeby prawda wyszła kiedykolwiek. Wiele jest takich zaginięć, bez jakiegokolwiek strzępka informacji, jak np. zaginięcie Iwony Mogiły - Lisowskiej czy małej Basi Majchrzak. Moim zdaniem, skromnym, zbyt duży syf, zbyt dużo jakiś kontaktów, kombinacji żeby polska policja poradziła sobie z sprawą Iwony. Z tego co mi wiadomo, Fundacja ''Na Tropie'' coś tam zaczeła grzebać, podobnie z sprawą Dominiki Paćkowskiej,ale tam jeszcze mniej informacji co i jak.
Obawiam się, że niewiele się dowiemy. Albo nie dożyjemy prawdy.
Swoją drogą, te wypowiedzi o p.Iwonie, jej mężu i Patryku.. Jesus, to jest...no może użyję w miarę delikatnego słowa, niesmaczne.
Może Iwona coś podejrzewała, że coś ktoś przed nią ukrywa? I akurat podczas tej imprezy wybuchła frustracja bo Patryk jej czymś dowalił. A idąc tym pseudotropem, wymyślonym teraz w sumie po przeczytaniu głębiej wypowiedzeniu na forum, nie zdziwiłabym się, gdyby Patryk maczał palce w uciszeniu jej. Jeśli Iwona dowiedziała się pokotem o co chodzi, chciała to zapewne sprawdzić. W Reporterze czytałam, że znajomi o niej mówili, że Iwona nie pozwalała sobie, i potrafiła się odezwać kiedy trzeba. Możliwe, że na tej imprezie Patryk jej dowalił, a Iwona mu wygarnęła co nieco. W aktykule Reportera dziennikarze napisali, że Patryk rozmawiał sobie z gośćmi z policji... zatem jaki problem, by uciszyć dziewczynę, korzystając z znajomości z policją? Nasuwa mi się podobieństwo do sprawy Iwony, z Szczucina, gdzie mowa milczenia została przerwana.. gdyby przycisnąć mocniej tutaj KAŻDEGO związanego z tą sprawą, wyszedłby taki syf, że w głowie nam się nie zmieściłoby co tam się odyebao. ;)
Taki jest mój wniosek, po przeczytaniu tego forum i śledzeniu kilka lat tego wątku.
A szukanie winy w gościu z ręcznikiem, czy jakiś innych autorów na forach jakiś dziwnych, to raczej słaby haczyk. Serio? Jakiś policjant z Wielkopolski, który po pracy charytatywnie leje swoją żonę, interesowałby się laską z Gdańska? Nie, no nic tu nie pasuje mi :)
Ciekawa jestem waszych opinii :D

krakers 
Moderator

Wysłany: 2018-06-21, 03:55   

Jej mężu Patryku ? - z tego co wiem Iwona nie była zamężna. Trzymajmy się faktów. Równie dobrze mógł ją zabić pan z ręcznikiem i powiedzmy wrzucić ciało do morza, chyba odpływ był wtedy, albo mogli to zrobić jacyś znajomi pod przywództwem narcystycznego i psychopatycznego jegomościa. Jeszcze tego nie wiemy.

W sprawie pani Mogiły- Lisowskej poszperałem trochę, osoba z jej rodziny wypowiadała się na tym forum, raczej wiadomo jest kto ją zabił (mogę się podzielić tą wiedzą na priv). To bardzo zaniedbana sprawa, podobna do zaginięcia Anny Garskiej. Cieszę się z roboty Małopolskiego Archiwum X, bo goście się uwzięli i idą do końca w sprawie Iwony Cygan. A teraz nawet w sprawie zaginięcia Joanny Matjaszek coś ruszyło (Chyba aresztowano matkę Przemka, chłopaka Joanny). Takie mam małe marzenie, żeby ktoś głębiej wszedł w casus Samanty Pędziwiatr, bo to morderstwo jest bardzo niepokojące, chodzi mi o zadane obrażenia - praktycznie jednym ciosem noża straciła głowę.

Przemilczane prawie zaginięcie Marzeny Siemek, zamieszkującej Trzebinię. To jest dla mnie kosmiczna zagadka.

ASHEN 

Potwierdzenie wizualne: 79
Wysłany: 2018-06-21, 12:47   

BALKAN napisał/a:

pisałeś o romansie z Patrykiem... ale czy to nie był przypadkiem jeszcze inny "wujek"? Piotr Kinda o nim wspomniał, na zdjeciach z salonu jest...

futurex 
Przyszła Kryminolog.

Potwierdzenie wizualne: 22
Wysłany: 2018-06-21, 19:00   

krakers napisał/a:
Jej mężu Patryku ? - z tego co wiem Iwona nie była zamężna. Trzymajmy się faktów. Równie dobrze mógł ją zabić pan z ręcznikiem i powiedzmy wrzucić ciało do morza, chyba odpływ był wtedy, albo mogli to zrobić jacyś znajomi pod przywództwem narcystycznego i psychopatycznego jegomościa. Jeszcze tego nie wiemy.

W sprawie pani Mogiły- Lisowskej poszperałem trochę, osoba z jej rodziny wypowiadała się na tym forum, raczej wiadomo jest kto ją zabił (mogę się podzielić tą wiedzą na priv). To bardzo zaniedbana sprawa, podobna do zaginięcia Anny Garskiej. Cieszę się z roboty Małopolskiego Archiwum X, bo goście się uwzięli i idą do końca w sprawie Iwony Cygan. A teraz nawet w sprawie zaginięcia Joanny Matjaszek coś ruszyło (Chyba aresztowano matkę Przemka, chłopaka Joanny). Takie mam małe marzenie, żeby ktoś głębiej wszedł w casus Samanty Pędziwiatr, bo to morderstwo jest bardzo niepokojące, chodzi mi o zadane obrażenia - praktycznie jednym ciosem noża straciła głowę.

Przemilczane prawie zaginięcie Marzeny Siemek, zamieszkującej Trzebinię. To jest dla mnie kosmiczna zagadka.

Chodziło mi o ojczyma Iwony, męża jej mamy i Patryka, jej kuzyna i byłego. Możesz napisać, proszę, na priv swoje podejrzenia dot. Iwony mogiły Lisowskiej? Byłabym niezmiernie wdzięczna. A co do Marzeny... cóż, może popełniła samobójstwo gdy jej ex znów ją zdobi w... ;) myślę że podobnie było z Dominika Paćkowską. Ona także popełniła samobójstwo, tak sądzę. Dziwne tylko że porzucili temat Marzeny. Myślę że sprawa jest do wyjaśnienia.

Odpowiedz do tematu