FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Album Download

Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Blog o sprawach kryminalnych z Japonii
Autor Wiadomość
Amhyr 

Potwierdzenie wizualne: 123
Wysłany: 2018-02-15, 16:13   Blog o sprawach kryminalnych z Japonii

Hej
Założyłem sobie niedawno bloga na którym będę umieszczał informacje odnośnie japońskich spraw kryminalnych, głównie morderstw. W polskim Internecie mało jest informacji odnośnie zabójców z Kraju Kwitnącej Wiśni, wszystkie treści jakie zamieszczam to tłumaczenie artykułów anglo i japonsko jezycznych.
Jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam:
http://kryminalnajaponia.blogspot.com/?m=1

BALKAN 
Administrator

Wysłany: 2018-02-17, 00:20   

No zastanawiający ten incydent Sayama.. trochę mało faktów. Nic jednak nie przebije Furuty. Jedna moja koleżanka powiedziała mi kiedyś, ,ze nic nie przebije okrucieństwa rosyjskich morderców. To nieprawda, to właśnie azjaci maja to doprowadzone do perfekcji, dosłownie na poziomie kurwa olimpijskim. Uwielbiają tortury, są totalnymi fetyszystami i kochają krzywdzić coś co jest piękne. To właśnie japońce wymyślili torturę która nie mieści się w głowie. Próbowano to stosować w czasie 2 wojny ale nie zdało egzaminu ponieważ prowadzący nie wytrzymywali tego psychicznie. Nie będę tego szczegółowo opisywał, chodzi o szczura który przegryza się przez ciało człowieka.

Odpowiedz do tematu