FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Album Download

Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zaginięcie Iwony Wieczorek
Autor Wiadomość
John Doe 

Potwierdzenie wizualne: 69
Wysłany: 2018-12-18, 11:24   

Dzisiaj rano wznowiono poszukiwania szczątków Iwony. W miejscu dotychczas nie sprawdzonym. Może tym razem?

Nola 

Potwierdzenie wizualne: 5
Wysłany: 2018-12-18, 13:54   

John Doe napisał/a:
Dzisiaj rano wznowiono poszukiwania szczątków Iwony. W miejscu dotychczas nie sprawdzonym. Może tym razem?

Może. W necie krążą oczywiście informacje,Trójmiasto nie śpi :-) Na TVN24 pokazują poszukiwania - to teren leśny niezwiązany z parkiem Reagana, na nagraniu sprawdzają m.in. studzienki kanalizacyjne.Jest to obszar wcześniej niesprawdzany.

Czy ktoś (prze)czytał książkę Szostaka? Ja jestem w trakcie, trochę ciężko mi idzie.Zastanawia mnie skąd taki najazd na niego na forum GP24?

Parę aktualnych linków, w których wypowiada się wyżej wymieniony :

https://player.pl/programy-online/dzien-dobry-tvn-odcinki,15232/odcinek-122,S02E122,124864
(wywiad na samym wstepie)

http://weekend.gazeta.pl/...iIIIPCgJDY-DvhQ

John Doe 

Wysłany: 2018-12-18, 21:32   

No i pudło. Niczego nie odnaleziono... a przez moment powiało nadzieją.

Nola 

Potwierdzenie wizualne: 5
Wysłany: 2018-12-21, 11:12   

Z FB Janusza Szostaka:

"Niestety dzisiejsza akcja policji związana z rzekomym poszukiwaniem zwłok Iwony Wieczorek wygląda mi na propagandowy show. Zwłaszcza po obejrzeniu filmiku upublicznionego przez Komendę Wojewódzką Policji w Gdańsku oraz po tym jak rzecznik prasowa gdańskiej policji oznajmiła, że działania te nic wspólnego nie mają z ostatnimi publikacjami. Te publikacje, jak wiadomo to moja książka oraz artykuły i wywiady pojawiające się w mediach na temat tego co ustaliłem i opisałem w książce. A dzisiejsze działania to po prostu próba odwrócenia od niej uwagi i pokazania, że policja robi wiele w tej sprawie z własnej inicjatywy. Gdyby jednak tak naprawdę było, to sprawa zniknięcia Iwony zostałaby wyjaśniona w 2010 roku. Jeszcze wczoraj wierzyłem, że policja ma jakieś sensowne przemyślenia i wskazówki. Dziś jestem przekonany, że nie chodziło o poszukiwania lecz o propagandę. Rozwiązanie tej sprawy jest naprawdę bliskie. Dziś usłyszałem, że jedna z koleżanek Iwony, która wie sporo w tej sprawie, po lekturze książki powiedziała: - Teraz to już się wszystko wyda.

Ona to widzi a policja nie."

domin- 

Potwierdzenie wizualne: 1
Wysłany: 2018-12-22, 00:28   

Moim zdaniem słusznie ktoś na forum gp zauważył, że te wszystkie akcje są takimi sami prowokacjami jak ze sprawdzaniem dna Wisły w Krakowie nieopodal miejsca zamieszkania Roberta J. Nasuwa się pytaniaie przeciwko komu takie prowokacje są skierowane? I jeśli mają wytypowanego prawdopodobnego sprawcę, to dlaczego nie zatrzymają go na 48 h (chociażby pod pretekstem nowych zeznań anonimowego świadka) i nie przycisną na przesłuchaniu? Może gdy zaczną się pierwsze zatrzymania to zmowa milczenia zostanie przerwana i niektóre fakty wyjdą na jaw.

John Doe 

Wysłany: 2019-03-08, 23:31   

Krakowskie "Archiwum X" przejmuje śledztwo ws. zaginięcia Iwony.

https://wiadomosci.wp.pl/archiwum-x-przejmuje-sprawe-zagiecia-iwony-wieczorek-6357218782819969a

Jeśli ktoś może wyjaśnić tą sprawę - to właśnie oni :)

Odpowiedz do tematu