FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Album Download

Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Brutalne zabójstwo Samanty.
Autor Wiadomość
darek3192 

Potwierdzenie wizualne: 2104
Wysłany: 2018-12-07, 17:20   

Ciekawa ta sprawa. Juz kiedys o niej czytalem. Ale teraz dowiedzialem sie z w/w artykulów o kilku ciekawych aspektach.
Wydaje mi sie ze to morderstwo przypadkowe. Pozna pora, ciemno i malo swiadków,autostop. Juz bylo wiele takich przypadków. A policja naprawde duzo zrobila : mnóstwo przesluchanych osób, dna sprawcy, nawet wariograf i sprawdzenie telefonu który zabrala mama jak mniemam. To raczej wyklucza znajomych.
Moim zdaniem to przypadkowi ludzie, uwazam ze bylo ich co najmniej dwóch. Wskazuje na to pozniejsze przeniesienie ciala gdzie nie znaleziono sladów ciagniecia po ziemi a wiec np. krwi. Ciekawi mnie tylko gdzie dziewczyna chciala jechac, pewnie do jakichs znajomych którzy mieszkaja w kierunku Opola?
Pewnie grzecznie zaproponowali podwózke, potem zaprosili gdzies do siebie na mala imprezke.Musieli sprawiac dobre wrazenie a potem doszlo do morderstwa. Pewnie nie chciala zgodzic sie na sex bo bylo juz wiele podobnych spraw. Niby nie znaleziono sladów gwaltu ale mysle ze tego na 100 procent nie mozna udowodnic. Zgadzam sie ze to raczej okoliczni mieszkancy gminy lub powiatu. Sprawa moim zdaniem trudna do wykrycia a morderca lub mordercy moga byz zagranica. Tylko przypadek moze tutaj pomóc.

ejolcia 
ejolcia

Potwierdzenie wizualne: 23
Wysłany: 2019-07-09, 12:33   Zaginięcie Moniki Kobyłki

Czy ktoś wie coś więcej o sprawie Moniki Kobyłki?
https://newsbook.pl/2019/07/09/ile-krokow-do-domu/?fbclid=IwAR0nijQLMqgOsEV1oMkWMsmgYaIgYxDVvrFqDlzVUrncF47doqTzd4chtes

Chciałam coś więcej znaleźć na ten temat ale nic więcej nie znalazłam. Sprawa jakoś ruszyła, cokolwiek?

krakers 
Moderator

Wysłany: 2019-07-09, 20:38   

Z tego co wiem to niestety brak jakichkolwiek postępów. Jakiś czas temu próbowałem kontaktować się z jej siostrą, ale jednak chyba jest już zmęczona całym bezskutecznym szumem.

Odpowiedz do tematu