FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Album Download

Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Witajcie!
Autor Wiadomość
Naan 

Potwierdzenie wizualne: 2
  Wysłany: 2019-08-21, 08:47   Witajcie!

Bardzo się cieszę, że trafiłam na to forum. Sprawami kryminalnymi interesuję się odkąd pamiętam (jako kilkulatka oglądałam 997, to chyba mnie trochę "skrzywiło" ;-) ) . W ostatnich latach przerzuciłam się na kanały kryminalne dostępne na Youtube, oglądam wszystko co mi "wpadnie w ręce". Sama też odważyłam się założyć blog kryminalny :oops: Pozdrawiam wszystkich forumowiczów! :-)

krakers 
Moderator

Wysłany: 2019-08-21, 18:09   

Witaj. Na Twojego bloga kiedyś przypadkiem trafiłem, dobrze się czyta. Rozgość się na forum. :)

Charakteropata 

Potwierdzenie wizualne: 1362
Wysłany: 2019-09-02, 15:11   

Z racji bycia ,,świeżakiem" na niniejszym forum, mój pierwszy post przeznaczę na przywitanie się z innymi forumowiczami. Zatem nie pozostaje mi nic innego, jak powiedzieć: witajcie! W odniesieniu do tematyki psychokryminalistycznej i kryminologicznej: seryjni mordercy, wielokrotni zabójcy, masowi mordercy, manipulanci, gangsterzy, i innego sortu kryminaliści, moje zainteresowanie zaczęło się tu od obejrzenia serialu dokumentalnego "Netflixa", "Rozmowy z mordercą: Taśmy Teda Bundy'ego (2019)". Potem, jak to się mówi, samo przyszło. Zacząłem wchłaniać - i cały czas to robię, poszukując różnych, nowych odcinków - seriale dokumentalne, takie jak: "Okrutni ludzie (2006)", "Urodzeni zabójcy (2005)", czy "Fred Dinenage: Murder Casebook (2011) i wiele, wiele innych. Dużo istotniejsza staje się dla mnie literatura, po którą w związku z tą tematyką sięgam. Jest to: "Profil mordercy" od Paula Brittona, "Seryjni mordercy" Jarosława Stukana, dwie publikacje "Mindhunter" i "Mindhunter. Podróż w Ciemność" Johna Douglasa, i również wiele, wiele innych tytułów... I tak to się zaczęło.

Mayhem 

Potwierdzenie wizualne: 11
Wysłany: 2019-09-14, 16:42   

Naan zajrzałem na Twojego bloga i spodobało mi się, na pewno wpadnę tam jeszcze nie raz w wolnej chwili :) Wszyscy są tutaj na swój sposób "skrzywieni" więc myślę że się odnajdziesz.

Charakteropata Przerabiałem chyba wszystko co wymieniłeś oprócz tych najnowszych z netflixa. Jeżeli mogę Ci coś polecić to poszukaj amerykańskich seriali dokumentalnych z początku lat 90, mają taki unikatowy klimat :) Często są dostępne tylko w oryginalnej wersji, ale kiedyś bawiłem się w tłumaczenie takich perełek więc istnieje szansa że jeszcze gdzieś to mam :)

Pozdrawiam

Odpowiedz do tematu