FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Album Download

Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: pix
2015-08-24, 18:29
Fuzja for
Autor Wiadomość
Ripper1 

Potwierdzenie wizualne: 13
Wysłany: 2015-08-14, 22:32   

Siemanko ;) Cześć Wolwer, kope lat :)

BALKAN napisał/a:
Gdyby doszło do fuzji wyleciałbyś z grupy

Triss Merigold napisał/a:
brak fuzji uratował Twoją pozycję ;-)

Hola, hola... czyli Wolwer nie wyleci z administracji? :D No Balkan myślałem, że Ty tak na poważnie o misji jaką ma do spełnienia administracja. :mrgreen: To jak to się kochanieńcy nazywa, obłuda? - nie wiem, ja słaby z polaka zawsze byłem :lol: A może nie, może to jest... kurde, brak mi słowa... pomóżcie, jak się coś/kogoś poświęca (np. Wolwera), żeby dzięki temu coś osiągnąć (np. usunąć Winter z administracji)... no nie wiem, może ktoś bardziej obcykany w strategiach wie jak to się nazywa, ja po prostu mówię na to... no nieważne jak mówię :)

Ok, Wolwer, miałeś farta, że wróciłeś, bo by Cie usunęli z administracji, uratowałeś posadę w ostatniej chwili ;) A Cyrano, Cyrano nadal nieaktywny a chyba nadal w administracji? :>

P.S. Nie to, że ja jakiś uparty jak osioł, broń Boże, ja po prostu dociekliwy taki, szczegółowy w sensie znaczy :mrgreen:

BALKAN 
Administrator

Wysłany: 2015-08-14, 23:04   

Ach to Ty :-D .. Mogłem się domyślić.. To o co pytasz nazywa sie kolokwialnie kłamstwem lub nieudolną manipulacją. To było i jest na poważnie, gdyby do fuzji doszło Cyrano i Wolwer wylecieliby z grupy. Wcześniej wysłałbym do nich maile z zapytaniem i zamieściłbym odpowiednią notkę w dziale adm. Ja nie jestem tutaj sobiepankiem, gdyby administracja powiedziała zdecydowane nie, ze wszystkiego bym się wycofał. Do fuzji nie doszło i Cyrano i Wolwer dalej wiszą w adm. O czym tu gadać Rip ;-) ?

Podsumujmy, Ripper czyli co, ciągniemy temat fuzji?

Ripper1 

Wysłany: 2015-08-14, 23:22   

To się nazywa inaczej, nie rób mnie w bambuko :)

Ale z zapytaniem o co byś wysłał do nich tego maila - czy zgadzają się żebyś ich usnął z administracji? Przecież już podjąłeś decyzje i jednym z warunków fuzji podanych właśnie przez Ciebie było ich usunięcie z zarządu... sam, z nieprzymuszonej woli chciałeś ich usnąć, bo takie a nie inne masz poglądy na temat administrowania na forum... teraz nie chcesz ich usuwać, bo co, co się takiego stało? :) Nie doszło do fuzji i z tego powodu nagle zmieniłeś poglądy? ;)
Ok Balkan, Ty znasz prawdę, ja znam i niech tak zostanie, nie ma co innych wtajemniczać... tematu nie było :)

P.S. Sprawy fuzji nie ciągnę, na Twoich warunkach jest nieosiągalna, a nie chcesz zmienić zdania... tak tylko wpadłem, przywitać się z Wolwerem ;)

Triss Merigold
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-14, 23:23   

Oj Panowie, ja bym wam obu powiedziała jak to się nazywa, ale boję się, że się na mnie na śmierć poobrażacie ;-)

Wolwer 
Stary ruchacz

Potwierdzenie wizualne: 1
Wysłany: 2015-08-14, 23:50   

Siemasz Ripper ! :D Dokładnie trochę czasu minęło ;) Co do tego czy byłbym w administracji czy nie to powiem tak : Dawno dawno temu tak męczyłem Cyrano o jakieś wyróżnienie, że ten z litości zzmienił mi kolor na zielony :P Oto cała historia , kktórej większość nie pamięta ;) Generalnie to czy jestem w administracji czy nie , w moim mniemaniu nic nie zmienia. Jest Balkan , jest Złotowłosa, jest pix (wg mnie najwięcej ogarnia temat) , ttakże po co w zarządzie taki gawędziarz-erotoman :-D

PS: Ripp , lepszego składu niż "Bukkake Team" i tak już nie będzie :lol:

BALKAN 
Administrator

Wysłany: 2015-08-15, 00:00   

Normalne pytanie bym im zadał, tak jak wielu innym. Odpowiedzi bym się nie spodziewał. To tylko formalność. Owszem mam swoją wizje odnosnie funkcjonowania w adm. i nie ma w nim miejsca dla nieaktywnych. Swój plan mam (musi dojrzeć) myślę że bardzo się spodoba. Poradzę sobie z tym Rip, z tobą czy bez Ciebie. Lepiej z Tobą :-D

Ripper1 

Wysłany: 2015-08-15, 00:06   

Wolwer napisał/a:
lepszego składu niż "Bukkake Team" i tak już nie będzie :lol:

Zapomniałem o timie, kurna przecież to klasyka, prawie jak Latający cyrk Monty Pythona :mrgreen: Wolwer a kto jeszcze był z nami w timie, bo nie pamiętam... starość :lol:

Balkan mimo, że fuzja nie doszła do skutku nie oznacza, że Ci nie chcę/nie mogę pomóc no ale w niektórych kwestiach jestem jak krowa i zdania nie zmienię :)

BALKAN 
Administrator

Wysłany: 2015-08-15, 00:39   

Rip to jest tak jak byśmy kopali się w dupę sami nie wiedząc po co. Przecież napisałem Wam warunki.. Wy je spełnicie, my je spełnimy i wtedy gadamy dalej tak?

Ripper1 

Wysłany: 2015-08-15, 13:59   

Czyli nadal podtrzymujesz, że Wolwera nie będzie w administracji? :-D Ty to nie masz serca Balkan ;)

BALKAN 
Administrator

Wysłany: 2015-08-15, 18:35   

Ja już sam się w tym trochę pogubiłem :-D Ale podtrzymuję.. chociaż nie za bardzo wiem co ;-)

pix 

Potwierdzenie wizualne: 1
Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2015-08-24, 18:29   

Zdaje się, że dyskusja została wyczerpana :) Póki co zamykam wątek.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi