FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Album Download

Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Bolin
2018-12-01, 12:53
Polska odwraca oczy
Autor Wiadomość
BALKAN 
Administrator

Wysłany: 2016-07-23, 00:23   Polska odwraca oczy

W książce znajduje się reportaż o dręczonych nieletnich pacjentach szpitala psychiatrycznego w Starogardzie Gdańskim "Oddział chorych ze strachu". Tuszowaniu przez policję najtrudniejszych spraw związanych z zabójstwami "Ten trup się nie liczy" oraz - nigdy niepublikowana - rozmowa z żoną Mariusza Trynkiewicza osadzonego w ośrodku specjalnym w Gostyninie.

Z reportaży Kopińskiej wyłania się obraz nieskutecznego wymiaru sprawiedliwości i ludzi pozostawionych na zawsze z poczuciem krzywdy. Po publikacji jej tekstów, przestępcy trafili do więzienia, a w prawie wprowadzono zmiany dotyczące bezpieczeństwa w instytucjach zamkniętych dla dzieci.

miszello997 

Potwierdzenie wizualne: 23
Wysłany: 2017-02-01, 13:32   

Również czytałem. Dalej jestem w szoku, że to nie fikcja :O

emilcia159 

Wysłany: 2017-02-01, 16:53   

bardzo fajna ksiazka. sorawy o ktorych wczesniej nie slyszalam... czyta sie w 1 dzien. Ale kobieta co zabujala sie z Trynku, podziwiam ja i jej naiwnosc :)

BALKAN 
Administrator

Wysłany: 2017-02-05, 13:20   

emilcia159 napisał/a:
bardzo fajna ksiazka. sorawy o ktorych wczesniej nie slyszalam... czyta sie w 1 dzien. Ale kobieta co zabujala sie z Trynku, podziwiam ja i jej naiwnosc :)

A za co Ty ją podziwiasz emilcia ;-) ? Naiwna? Ja bym to raczej określił jako zidiocenie w najczystszej postaci :-D Przyznam Ci się że ja ledwo dałem radę przeczytać ten rozdział :-? Dla mnie osoby pokroju Trynkiewicza czy ta jego niewiasta to coś pośredniego między karaluchem i zaschniętą flegmą. Przepraszam za epitety ;-)

emilcia159 

Wysłany: 2017-02-06, 20:04   

podziwiam w sensie negatywnym. nie wiem czy tak mozna? xD duzo jest na swiecie tych wszystkich serial killer groupies, czyz nie? czy Richard Ramirez nie ozenil sie kiedy byl juz skazany?

Odpowiedz do tematu