FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Album Download

Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Diabeł kazał jemu zamordować!
Autor Wiadomość
M 

Wysłany: 2016-12-17, 12:38   Diabeł kazał jemu zamordować!

Dziewiętnastoletnia Dominika zginęła po tym, jak skatował ją jej chłopak. Paweł mówił potem, że to diabeł kazał jemu zamordować. Tłem tej makabry są dopalacze, którymi młodzi ludzie odurzali się feralnego dnia.

Płacze i wścieka się na zmianę. Nie może pogodzić się z tym, co się stało. - Straciłem Dominikę przez dopalacze - mówi Piotr Wróblewski, ojciec 19-latki, którą w sobotę w lesie pod Bisztynkiem (woj. warmińsko-mazurskie) zamordował jej chłopak Paweł S. (25 l.). Naćpał się i zatłukł ją drągiem, bo zobaczył w niej diabła!

Poznali się trzy lata temu na dożynkach w Bisztynku. Na początku było to koleżeństwo. On był dobrze zapowiadającym się piłkarzem, ale kolega namówił go, by spróbował dopalaczy. I się zaczęło.

Dominika często nie wracała na noc do domu, bardzo się o nią martwiłem. W końcu wyprowadziła się do niego - opowiada Piotr Wróblewski (42 l.). - Ja tam go do domu nie wpuszczałem, bo to typ spod ciemnej gwiazdy. Nigdzie nie pracuje, a w Bisztynku i mieszkanie ma, i wózkiem niezłym jeździ. Myślę, że on tym świństwem handlował. Dominice to imponowało. Mówiłem jej, żeby trzymała się od tego z daleka, ale mnie nie słuchała - dodaje mężczyzna

Tragedia wydarzyła się w minioną sobotę 10.12.2016. w lesie pod Bisztynkiem, dokąd Dominika i jej chłopak wybrali się po zmroku. Czy byli pod wpływem dopalaczy? Tego nie można wykluczyć, bo on zachowywał się, jakby stracił zmysły. W środku lasu złapał drąg i potwornym uderzeniem zwalił ją z nóg, a potem jak szalony pognał przed siebie.

Wpadł do mojej chałupy umazany krwią i wrzeszczał, że zabił swoją dziewczynę, bo diabeł mu kazał - relacjonuje Waldemar B. (53 l.), mieszkaniec kolonii Bisztynek. To on po półgodzinnych poszukiwaniach z latarką natknął się w lesie na ciało Dominiki. - Leżała twarzą do ziemi. Była zakrwawiona, ale żyła, więc zadzwonił po pogotowie i na policję - dodaje.

Ratownikom nie udało się dotrzeć na miejsce karetką. Musieli brnąć przez las w głębokim śniegu. Długo reanimowali dziewczynę, potem policyjnym radiowozem, który przebił się przez zaspy, dowieźli ją do drogi, a stamtąd ambulansem dostarczyli do szpitala. Niestety, nie zdołali ocalić jej życia.

Tymczasem Paweł S. trafił do aresztu. Wczoraj został przesłuchany. Odpowie za zabójstwo.

Odpowiedz do tematu