FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Album Download

Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Kot Karol
Autor Wiadomość
Amasunda
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-24, 12:57   

wywiad z nim jest bardzo ciekawy..ale ciekawe jest też to co się dzieje z jego rodziną i czy jest on pochowany gdzieś..nigdzie nie ma informacji o takich sprawach.

smk
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-24, 20:24   

Takie informacje raczej nie są udostępniane z oczywistych powodów więc wątpię byś coś znalazła. Skąd takie zainteresowanie jeśli można wiedzieć?

le-mona
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-26, 10:30   

wow, smk czuję się zaszczycona - dziękuję :blush Musze w takim razie spiąć poślady i poszukać czegoś jeszcze o Knychale ;)

panzram
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-14, 02:20   

W sumie nie zastanawiałem się nad tym, gdzie jest pochowany, a fajnie byłoby odwiedzić grób i zapalić znicz :)

Cyrano 
Administrator

Zaproszone osoby: 40
Wysłany: 2012-05-14, 19:58   

ciała SM w polsce przekazywane były na potrzeby uczelni medycznych gdzie przez kilka lat były dokładnie składane i rozkładane na części pierwsze, po kilkudziesięciu takich zabiegach ciała zostawały pochowane (ciała były poskładane z kilku klientów na zasadzie dawać dwie ręce dwie nogi korpus i głowe- mamy ciało) więc SM po egzekucji chowano na raty w kilku jak nie kulkunastu grobach. Jeśli chodzi o Kota wyszukać można bez problemu że po śmierci został poddany sekcji (można by zapytać po co skoro wiadomo jak zmarł) z których m.in. wyszły dokumenty mówiące o guzach itp.
Smutne, zdziwione,
Bardzo otworzysz.

smk
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-19, 13:54   

Poza tym ze względu na zainteresowanie społeczne miejsca pochówku były tajne. Nigdy nie wiadomo co ludziom mogło by strzelić do głowy gdyby wiedzieli gdzie leży taki seryjny morderca. Mnie jednak ciekawi coś innego. Według naszej religii nie powinni oni spoczywać w poświęconej ziemi czyli na cmentarzu, więc jeśli nie na cmentarzu to gdzie? Ciekawe jak kościół zapatruje się na chowanie seryjnych morderców i jak wygląda ewentualny pochówek.

Amasunda
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-01, 12:15   

Hej wszystkim!jedną z przyczyn zainteresowania tym młodym mordercą jest to że podobnie jak ja był krakusem,mieszkał całkiem niedaleko,wywiad i dokument o nim był ciekawy,ale brakuje właśnie informacji gdzie został pochowany,co działo się chwilę przed jak i w trakcie egzekucji..

rocky1990
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-01, 17:45   

Same egzekucje to dla mnie najlepszy temat, uwielbiam to i czytając relacje staram się wcielić w skazańca i wyobrazić sobie to co czuje parę minut przez wykonaniem wyroku.

Amasunda
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-01, 20:28   

To mamy podobnie,bo ja też bardzo się wczuwam co kończy się niekiedy wylewaniem łez(oczywiście ze współczucia)np.widząc zdjęcie Teda Bundyego po egzekucji rozpłakałam się jakby był to ktoś bardzo mi bliski.Wczoraj czytałam bardzo ciekawą stronę,zaraz wyślę linka.Pzdr!
http://www.focus.pl/cywil...c/1/do-druku/1/

rocky1990
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-01, 21:54   

Dzięki koleżanko, super lektura. Mi się nie zdarzyło jak dotąd uronić łzy wcielając się w skazańca. Je uwielbiam czuć ten dreszczyk :-) Moją ulubioną maszyną śmierci jest krzesło elektryczne. Strasznie mnie fascynuje i przeraża. Zrobiłem nawet działający miniaturowy model krzesła elektrycznego 230V :D Jakbyś chciała to mogę Ci pokazać :)

Amasunda
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-01, 22:27   

Właśnie oglądam crime&investigation o urodzonych zabójcach,tym razem o Edzie Kemperze,świetny jest ten program,pewnie go znasz.Bardzo chętnie obejrzę miniaturę krzesła,musi być niesamowite tak jak i uczestniczenie w takiej egzekucji. Trzeba mieć silną psychikę.

rocky1990
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-01, 23:08   

To może zaproponuję żebyś podała mi na PW jakiś kontakt do siebie.

Bolin 
Junior Admin

Potwierdzenie wizualne: 213
Wysłany: 2012-11-08, 20:33   

Jeden z najciekawszych polskich morderców.
Niedawno przeczytałem wywiad, długi ale ciekawy.

Pierwsze co rzuca się w oczy to niejasności co do rodziców.
W wywiadzie mówi że nie cierpiał kobiet, i chciałby by przeżyła tylko jego siostra jak i kuzynka, nie uwzględniając matki.
Pod koniec znów mówi że kocha swych rodziców.
A to co mówił milicji było nie prawdą, że coś tam by zrobił ojcu itd.
Trochę w tym sam się gubi.

Druga ciekawa rzecz co się rzuciła w oczy to że milicji mówił:
Z rodzicami jeździłem na wakacje do Pcimia (to taka dziura pod Myślenicami). Było nudno, chodziłem więc do tamtejszej rzeźni i asystowałem przy zabijaniu cieląt. Lubiłem ten widok i w końcu zasmakowałem w cieplej krwi.

A w wywiadzie wspominał o tym że nie dobrze mu było gdy widział zabijane zwierzęta czy jadące do rzeźni.
Lecz sam wspominał o tym że pił krew szklankami.
Jak widać dość dużo kłamał w tych zeznaniach, choć sam wspominał że męczyły go te wszystkie pytania.

Co do samej postaci.
Jest na pewno w jakimś sensie ciekawa, wspominał że dalej by zabijał, a jak by powiedzieć miał "ambitne plany".

Ahh jak mnie interesuje co jest z jego rodzicami albo czy choćby ta rzeźnia dalej istnieje.
Choć nie przyznam ten trener to niezły, na początku wysyła list żeby wyszedł a potem gdy się dowiaduje że jego syn był na "czarnej liście" zmienia natychmiastowo zdanie :-P

Biorę się za czytanie tego - http://niniwa2.cba.pl/kakolewski_antyczlowiek.htm
Może znajdą się kolejne ciekawe rzeczy.

Triss Merigold
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-09, 16:55   

Kot dużo kłamał i ubarwiał. Upajała go sława, a całe to gadanie jak go męczą wywiadami to tylko kokieteria z jego strony. W każdym razie cieszę się, że złapali go tak wcześnie, zanim nabrał doświadczenia. Jak dla mnie to jeden z najgorszych seryjnych w historii. Jego jedynym motywem było zabić- nie ważne jak, nie ważne kogo. Był perfidny i wyrafinowany. Całkowicie zimny, pozbawiony sumienia, emocji, empatii - czegokolwiek. Gdybym miała wskazać, psychopatę bez zastanowienia powiedziałabym Kot. Sposób w jaki się wypowiadał wywołuje u mnie ciarki na plecach. Zgubiła go młodość i nadmierna pewność siebie. Wolę nawet nie myśleć ile ofiar miałby na koncie gdyby nie dał się wtedy złapać i zrobił sobie kilkuletnią przerwę.

Bolin 
Junior Admin

Potwierdzenie wizualne: 213
Wysłany: 2012-12-11, 15:21   

http://www.dziennikbaltyc...aleria-material

Zdjęcia miejsc w których Kot atakował.
Mogę powiedziec w 99% że to najciekawszy polski seryjny morderca.

Odpowiedz do tematu