FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Album Download

Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Kot Karol
Autor Wiadomość
Triss Merigold
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-17, 13:28   

Czyli jednak wychodzi na to, że guz jest tylko plotką. W zasadzie to od początku mnie zastanawiało w jakim celu robiono by sekcję. Owszem istniały przesłanki naukowe, ale chyba nie była to powszechna praktyka, by skazanych na karę śmierci poddawać sekcji(w końcu przyczyna śmierci nie pozostawiała wątpliwości). Oczywiście zostają względy czysto naukowe, ale w tym wypadku musiałby ktoś wystąpić o możliwość wydania ciała i przeprowadzenia sekcji, a także odpowiednio to umotywować(wszystko kosztuje), a to już powinno zostawić ślady w dokumentach nawet gdyby owa sekcja nie była przeprowadzona w Krakowie, a na przykład w innym mieście.

asterixkr 

Potwierdzenie wizualne: 1
Wysłany: 2016-05-17, 17:18   

Ja nadal nie wykluczam guza mózgu, facet stwierdził to co było w większości przypadków skazanych a co potwierdzone w wywiadzie z kątem. Człowiek ten nawet nie wiedział o czym mówiła dr Grcar czyli o zdjęciu nie dopuszczonym do procesu tak więc średnio podchodzę do jego opini

Eliszewa 

Wysłany: 2016-05-24, 12:58   

Pojawiła się fajna gazetka:"alehistoria ;prawdziwe zbrodnie" jest tam o Karolu. Może uda mi się zaraz zdjęcia wysłać

[ Dodano: 2016-05-24, 13:52 ]

Astrid
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-24, 18:23   

Dzięki :) Karola Kota jakoś nigdy nie mam dość, czasem nawet zapominam że już nie żyje. Szkoda że ciągle pojawiają się te same zdjęcia, chciałabym zobaczyć jakieś inne i nowe fakty. Może niedługo się czegoś więcej dowiemy, czy miał tego guza czy nie bo to wiele zmienia.

asterixkr 

Wysłany: 2016-05-25, 22:24   

ech ci urzednicy - ministerstwo napisało że w jednym z więzieniu sa szczątkowe informacje o Karolu ale kilka dni później owe więzienie odpisało że nie maja nic - ciekawe na ile sie komuś chciało sprawdzac. Walczymy dalej o różnego rodzaju materiały.
Co do zdjęć mam jedno z jakiegos lata gdzies Karol był i sie opalał a kilkanaście zdjęć z wizji lokalnej których nie były nigdzie publikowane.

potrzebuje poradę bo by dac ogłoszenie takie z tekstem o poszukiwaniu info o Nim to wygląda to tak"
"Jeśli zależy Panu by to ogłoszenie było zauważone i miało sporo odbiorców to należałoby dać je w ramce i w piątek (najlepszy dzień o największym nakładzie gazety), wówczas ceny netto wynosiłyby:
Piątek – cena netto 1.362 zł
Inny dzień 660 zł netto
A jeśli miałoby to być zwykłe drobne ogłoszenie to w piątek kosztowałoby 151,80 zł a w inny dzień 65,34 zł"

i teraz nie wiem które wybrac czy w drobnych ale kilka razy czy jedno duże czy w piatek czy może w inny dzień - gazeta to dziennik polski

co do wyżej wklejonego art jest tam zdjęcie jak Karol palcem pokazuje - nie ma tego zdjęcia w aktach skąd je oni mają???

Astrid
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-25, 23:53   

Pomogłabym Ci bardzo chętnie - tylko nie wiem w jaki sposób.
A te zdjęcia Karola które masz i reszte informacji, będziesz mógł tutaj opublikować czy nie masz na to zgody?
Ja bym wzięła jedno duże, bo te małe są mniej czytelne i pewnie nikt ich nie czyta, ale zrobisz jak będziesz chciał.
Przejrzałeś już całe akta sprawy z archiwum? Mówiłeś, że dużo tego.

M 

Wysłany: 2016-05-27, 13:44   

asterixkr napisał/a:
co do wyżej wklejonego art jest tam zdjęcie jak Karol palcem pokazuje - nie ma tego zdjęcia w aktach skąd je oni mają???

Wiadome skąd. Zapewne jest to zdjęcie prasowe- ogólne. Jakiś fotoreporter to cyknął zapewne PAP.

Hejka :-)

Co sądzicie o tym artykule :?: Według mnie może być, wczoraj go przeczytałem przed snem i nie mogłem zasnąć. I Have a Dream że asterixkr na forum zamieszczał zdjęcia ,które nie były nigdzie pokazywane -Karola Kota. Może ten sen się ziści :?:

Mjumju 

Wysłany: 2016-05-28, 14:37   

To zdjęcie było chyba nawet raz na tym forum zamieszczane :) No i da się je "wygooglować" przez wyszukiwarkę yahoo :D

Eliszewa 

Wysłany: 2016-05-30, 07:38   

Hej Mjumju :)dawno cie tutaj nie było :) .Tak, zdjęcie można znaleźć w Google jak się dobrze poszuka. Ciekawe jaki będzie finish poszukiwań materiałów przez kolegę Asterixkr. Pozdrawiam!

Mjumju 

Wysłany: 2016-05-30, 17:31   

Ano faktycznie dawno mnie tu nie było, a to dlatego, że w zasadzie nic nowego do wniesienia nie mam jeżeli chodzi o sprawę Karola Kota :P Ale właśnie zauważyłam, że Asterixkr ma dużo ciekawych przemyśleń i pewnie nie jedno jeszcze znajdzie, stąd moja odpowiedź :)

asterixkr 

Wysłany: 2016-06-01, 18:26   

mam juz dwie ksiązki potrzebuje trzeciej mianowicie Andrzej Snopkowski: Trzy wyroki.

co do akt w skrócie:
brakuje wielu materiałów, prawdopodobnie na przestrzeni lat ubywały bo ktoś nie dopilnował by zwrócic wszystko, ktoś zabrał coś na pamiątkę i tak powstały braki - może faktycznie ówczzesna milicja zatuszowała swoje błędy ( taką opinie w tako poszukiwań materiałów o Karolu wyraził obecny funkcjonariusz policji)
brakuje miedzy innymi listów Karola - jest pismo prokuratora o zatrzymaniu owych listów jako waznych dla sprawy jednakże listów w aktach nie ma, sa natomiast listy rodziców a raczej jeden list oraz kilka skarg ojca Karola na postepowanie funkcjonariuszy milicji
są też listy od zwykłych ludzi ( jeden jest nawet z Danii) jedy by go skazac drudzy by go nie skazywac na smierć
co do zdjęć mam jedno - Karola w slipach gdzieś opalającego sie ( nie moge go tutaj wrzucić bo wyskakuje błąd) - pozostałe będę miał ale to z wizji
właśnie wizja i przesłuchania Karola ( audio) na chwile obecna moge stwierdzic że ich nie ma fizycznie albo zostały zniszczone celowo przez milicję albo po 25 latach z automatu poszły do zniszczenia
co do więzień w których Karol przebywał ( nawet siedział w Tarnowie ) nie maja nic kompletnie jednakże Ministerstwo sprawiedliwości stwierdziło, że w jednym z wiezień są szczątkowe dokumenty w sprawie Karola ale wiezienie zaprzeczyło - poprosiłem o zgode3 na osobiste poszukiwania w archiwum więziennym
dotarłem do pracy magisterskiej jednego z milicjantów który przesuchiwał Karola ale ma być ona przesłana i tu problem albo w orginale to wtedy do miesiąca ja w Krakowie będę miał albo będzie ona jakby skopiowana to i tu niespodzianka, do kilku miesięcy bedę miał do niej dostęp

[ Dodano: 2016-06-01, 18:35 ]
dalej:
Czekam na zgode na rozmowę z dr Grcar
czekam na pisma z prokuratur bo z instytucji pozostali mi oni dalej jestem na wymianie pism z MS, więzieniem
zakłady medycyny sądowej w Krakowie i w Katowicach mówią iż: jak chodzi o Kraków nie wykonywali sekcji jak chodzi o Katowice nie ma dokumentów co z jednej strony może świadczyć że skecji nie było z drugiej nie wyklucza rónież odbycia się sekcji Karola gdyż dokumenty po kilku latach są niszczone ( najstarsze dokumenty w Katowicach to mniej więcej lata 1980 -1985)
rozmawiałem z discavery też nie mają nic nawet nie ma możliwości kontaktu z twórcamji filmu o Karolu ( widziałem ich podpisy w archiwum )
napewno pewną część jednej z ekspertyz psychiatrycznych mogę podważyć
co do filmu Karol bardzo lubił film "Harakiri" udawał nawet jak sam popełnia harakiri ale nie miał wtedy w rękach noża
nie wiem co moge wam jeszcze powiedzieć

[ Dodano: 2016-06-01, 18:36 ]
Astrid co do ogłoszenia chodzio mi że nie wiem którą opcję wybrać jedna a konkretną czy kilka ale mniejszych

[ Dodano: 2016-06-01, 18:47 ]
niestety nikt nie jest wstanie mi odpowiedzieć na pytanie dlaczego w programie tv jest krótki filmik z wizji lokalnej - discavery również
próbuję dotrzeć do byłych milicjantów ale to trwa i będzie cięzko bo większośc już nie żyje

[ Dodano: 2016-06-01, 21:31 ]
foto Karola

[ Dodano: 2016-06-01, 21:31 ]
jak klikniecie w obraz pojawi sie wam w lepszej jakości - nie wiem czemu tak się tutaj wyświetla

Karol.jpg
Karol na wakacjach
Plik ściągnięto 47 raz(y) 511,03 KB

Astrid
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-01, 21:43   

Dzięki :) W samych slipkach wydaje się taki niepozorny
Ostatnio zmieniony przez Astrid 2016-06-01, 21:46, w całości zmieniany 1 raz  

Mjumju 

Wysłany: 2016-06-01, 21:46   

Ej ja mam tę książkę "trzy wyroki" mogę przesłać ci skany jeżeli chcesz :)

asterixkr 

Wysłany: 2016-06-01, 21:47   

ubrany rónież wydaje się niewinny, niepozorny ale spójrz na jego budowę ciała

Astrid
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-01, 21:55   

Czy dobrze widzę że on się tu uśmiecha? Myślę że ma w miarę normalną budowę ciała - co z nią nie tak? Myślałam że będzie bardziej spasiony, nie jest tak źle. Fajnie widzieć jakieś nowe jego foty

Odpowiedz do tematu