FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Album Download

Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Bogdan Arnold
Autor Wiadomość
Marcin
[Usunięty]

Wysłany: 2010-06-03, 20:07   

Dzięki Cyrano!!!!! Ja byłem w tym mieszkaniu parokrotnie, kiedyś mieszkałem jedną przecznicę dalej i się nasłuchałem różnych opowieści...... Nie wiem czy prawdziwych.......

smk
[Usunięty]

Wysłany: 2010-06-03, 21:33   

Podziel się tymi opowieściami :mrgreen:

Wolwer 
Stary ruchacz

Potwierdzenie wizualne: 1
Wysłany: 2010-06-04, 00:42   

Marcin masz jakieś prywatne zdjęcia ?:D

Cyrano 
Administrator

Zaproszone osoby: 40
Wysłany: 2010-06-04, 20:57   

Wolwer dobre pytanie, tez jestem zainteresowany :D
Smutne, zdziwione,
Bardzo otworzysz.

Marcin
[Usunięty]

Wysłany: 2010-06-04, 22:06   

Przy najbliższej okazji zrobię i je wrzucę, ale zdjęcie to zawsze zdjęcie.....
To mieszkanie jest tak maleńkie, że aż w głowie się nie mieści.....
Myślę, że do dwóch tygodni coś się załatwi......

le-mona
[Usunięty]

Wysłany: 2010-06-11, 11:31   

Obejrzałam ten dokument i powiem Wam że mnie zdziwił prof. Widła mówiąc, że zakwalifikowałby Arnolda do grupy misjonarzy, ponieważ jego ofiarami były prostytutki! :roll: Arnold przecież mógł je zabijać nie dlatego, że trudnią się nierządem, ale dlatego, że to jedyne kobiety które mógł zwabić do domu, i których zniknięciem mało kto się przejmował! W końcu policja mniej zainteresuje się zniknięciem prostytutki niż jakiejś zwykłej, szanowanej w społeczeństwie kobiety!

Ripperek
[Usunięty]

Wysłany: 2010-06-11, 14:49   

Hmmm skoro profesor tak powiedział, to najwyraźniej miał ku temu podstawy... chyba, że dał się zrobić jak niegdysiejszy dr L. Starowicz i/lub chciał coś odkrywczego powiedzieć ;)

Adamiaczka
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-12, 18:31   

Witam!
Chciałabym dowiedzieć się jak najwięcej o Bogdanie Arnoldzie. Czy poza wspomnianym dokumentem, powstał jakiś film czy książka oparte na jego życiorysie? Czy są to jedynie wzmianki o nim w zbiorach o seryjnych mordercach?

le-mona
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-13, 10:45   

Tylko ten dokument i jedynie wzmianki w zbiorach.. a przynajmniej ja się nie spotkałam z żadną książka i filmem tylko o Arnoldzie! :P

Ripperek
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-19, 22:11   

Poniżej link do całego dokumentu o Bogdanie Arnoldzie (klip z onet.tv już nie śmiga, poza tym to był chyba tylko urywek)

Kod:

http://www.fileserve.com/file/K44uUDZ

April
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-20, 21:06   

O, dzięki! Można tu gdzieś dać dziękczynnego punkcika albo coś w tym stylu? :D

Ripperek
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-21, 17:08   

Trzeba być autorem tematu, żeby dawać punkciki... April wystarczy mi pochwała wzrokowa ;)

Akuila
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-17, 15:24   

Rozbroiły mnie wypowiedzi sąsiadki Arnolda, nie zacytuję dokładnie, widziałam ten dokument jakiś czas temu, ale postaram się zachować sens.
Sąsiadka mówiła, że Arnold tłumaczył smród dochodzący z jego mieszkania złą kanalizacją lecz ona wiedziała, że to nie jest zapach fekalii, dobrze znała ten zapach z okupacji. To był zapach rozkładających się trupów. Mówiła również, że jeżeli Arnold nic z tym nie zrobi to pójdzie na milicje.
Arnold wyrzucał poćwiartowane, rozgotowane zwłoki ofiar, żarły to bezdomne, wygłodniałe koty. Sąsiadka była zaniepokojona, że tyle mięsa się marnuje. Sama gotowała także znała się na mięsie. Nie mogła go zidentyfikować, nie była to wieprzowina, bo mięso było zbyt jasne, ani cielęcina, bo miało zbyd dużo żółtego tłuszczu...
Jeżeli chodzi o Arnolda, nie rozumiem dlaczego nie wynosił zwłok, tylko gromadził je w swojej ciasnej norze. Zresztą później przebywał w mieszkaniu rzadko, co mnie nie dziwi.

smk
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-23, 10:53   

No rzeczywiście, strasznie dziwny był ten Arnold. Zero logiki w jego wykonaniu, mnie też by to dziwiło. Przecież z tego mięsa można było obiadów nagotować, że ho ho. Szkoda, że nie przyszedł po poradę do pani sąsiadki, ona na pewno by mu poradziła jak wykorzystać takie ilości świeżego mięska. :-P

April
[Usunięty]

Wysłany: 2011-03-06, 13:57   

Może nie lubił dzi(w)czyzny :P

Odpowiedz do tematu