FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Album Download

Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Knychała Joachim
Autor Wiadomość
jolka 

Wysłany: 2014-07-02, 00:04   

Tak, tak, zdaję sobie sprawę z tego, że obraz ten jest przerysowany, dlatego tak idealnie nadaje się do mojej pracy. Studiuję dziennikarstwo, dlatego w mojej pracy chodzi mi o pokazanie, jak dziennikarze próbują zbudować swoją karierę "na plecach" seryjnych morderców. Czy w takim razie mogłabym prosić o tą książkę w PDFie? Naprawdę już chciałam podpisać pakt z diabłem, bardzo trudno jest ją znaleźć.

Triss Merigold
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-02, 08:18   

Paktu z diabłem podpisywać nie musisz. Napisz mi na pw swój adres email, to jeszcze dzisiaj wyślę Ci książkę. ;-)

M 

Wysłany: 2014-07-02, 10:34   

Faktycznie Trudno do zdobycia i nie warto się na tej książce wzorować.
Ja tą książkę zdobyłem z Biblioteki Centrum szkolenia Policji w Legionowie.
Ale ta biblioteka CSP tak samo ją ściągnęła z innej Biblioteki.

Mam pytani czy ktoś wie jak skontaktować się z byłym Milicjantem Romanem Hula ?

Ziggy Stardust 

Wysłany: 2014-10-07, 01:56   

Hej! Ja właściwie jestem tutaj nowa, chociaż już dawno rozważałam zarejestrowanie się na forum. Widziałam że ktoś ma tutaj książkę 'Pamiętniki Wampira' której już poszukuje od dłuższego czasu, a strasznie mnie ciekawi żeby to przeczytać. Czy mogę liczyć na pomoc? ;)

M 

Wysłany: 2014-10-07, 13:06   

Witam Cię Ciule(czule) :mrgreen:

To wiec tak siała baba mak... :mrgreen: Miałem te pamiętniki pożyczyłem je z biblioteki z Centrum szkolenia Policji w Legionowie. Na samym początku byłem tą książką podjarany jak wiewiór na samiczkę. Ale wiele opinii była negatywna że to wielki chłam. Nie wierzyłem nikomu i sam chciałem się przekonać a jednak to była prawda ta książka to chyba jakieś wymysły erotyczne autora.

Ziggy Stardust 

Wysłany: 2014-10-07, 20:15   

No właśnie doszły mnie takie słuchy również i zdążyłam się zorientować, jak wygląda ta książka, ale mimo to właśnie dalej bardzo mnie interesuje. :D Ale niestety, cholerna sztuka jest trudno dostępna, dlatego warto spytać. :lol:

Eliszewa 

Wysłany: 2014-10-07, 20:41   

Hej!!!!mogę przesłać na maila. Dostałam od Dobrej Duszyczki tutaj , więc na priva proszę maila to wyślę jak szybko się da:-) Pozdrawiam!!!!

Mateusz Matt 

Wysłany: 2014-11-25, 12:26   

M napisał/a:
Zastanawiałem się ,dlaczego Knychała nie lubiąc kobiet nie zaatakował właśnie 8 marca.
(Tak samo tyczy się to Pawła Tuchlina) Czy znacie morderców ,którzy nie lubiąc kobiet atakowali tylko 8 marca?

Tuchlin nie byl wrogiem kobiet, przeciwnie - zabijal z milosci, zastanawiam sie czemu nie zaatakowal w walentynki oraz czemu Trynkiewicz nie odwalil niczego w dzien dziecka ;)

[ Dodano: 2014-11-25, 12:37 ]
Ripperek napisał/a:
Atakował jedynie kobiety/dziewczynki, nie wyrywał im torebek tylko rozłupywał czaszki, baaa obnażał ciała... a Lew to łyknął?! :> zdegradować go do rangi mgra :mrgreen:

Prof. Starowicz obnazenie cial uznal za manifest nienawisci do kobiet, zas sam Knychala przyznal, ze oszukac lekarza wcale nie jest trudno. Informacje z ksiazki Zabojca z motywow seksualnych: Studium przypadku - Jan Widacki.

Ksiazke Kozaka warto przeczytac aby przekonac ze wiekszosc z nas bylaby w stanie z wieksza doza wulgarnosci pohasac sobie po wspomnieniach Joachima. Bycie wulgarnym nie jest trudne, to nawet latwiejsze niz oszukanie bieglego sadowego ;)

M 

Wysłany: 2015-03-13, 12:18   

Jak na razie jej nie przeczytałem ale zapowiada się interesująco. Zamieszczę kilka zdjęć
Z tej książki :

Eliszewa 

Wysłany: 2015-03-13, 20:42   

To takie drastyczne zdjęcia w tej książce są?! ( okropne że każdy ma dostęp do takich fotografii,nie wiem czy to dobry pomysł...)Czyli "M" polecasz tą książkę?

M 

Wysłany: 2015-03-14, 16:23   

Jak na razie zacząłem ją dopiero czytać i trudno mnie jest odpowiedzieć czy jest ciekawa ,ale zapowiada się ciekawie. Ci którzy ją przeczytali niech się wypowiedzą.
Zrobiłem zdjęcia Biografii Joachima ,według tej książki i ją zamieszczam.

Triss Merigold
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-14, 17:53   

Podtrzymam to co już nie raz na forum mówiłam- książka jest w 100% godna polecenia. Gdyby ktoś był zainteresowany posiadam pdf.

M 

Wysłany: 2015-03-14, 19:30   ,,Najciemniej jest pod latarnią"

To nie zdradzaj mnie zakończenia Triss Merigold –Ciekawe czy go złapią :roll: :?:
Zabójstwo Teresy Ryms 30 Października 1976 roku Bytom ul.Rostka 21
Opis zeznań:

O ten fragment tutaj chodzi. Myślałem sobie że Knychała nie zdawał sobie sprawy z tego że jest w pobliżu komisariatu .Trochę inaczej jest to opisane w Pamiętnikach wampira.
Przeważnie jak upatrzy się ofiarę to nic poza nią nie widzi i realizuje swój plan działania.
Wpada w taki amok i ma klapki na oczach ze nie rozgląda się w około.

Triss Merigold
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-16, 16:59   

M, proszę Cię nie sugeruj się niczym co jest w "Pamiętniku Wampira", bo to stek bzdur. Knychała, podobnie jak wielu innych seryjnych morderców wcale nie wpadał w morderczy amok. Szukanie ofiary to jak polowanie- podniecenie narasta, ale nie zaburza świadomości. Ryzyko jeszcze bardziej zwiększa doznania.

M 

Wysłany: 2015-03-17, 11:35   Knychała -krótka historia procesu

Dziwi mnie jedno że po takim nieszczęśliwym wypadku Knychałę skierowano od razu na wykrywacz kłamstw :roll: . I mieli szczęście ci Milicjanci że powiązali kurtkę z poszukiwanym mordercą. Kiedyś w jakimś z wywiadów Roman Hula opowiadał że taką kurtkę miał jego znajomy i była w tamtych czasach bardzo modna.

[ Dodano: 2015-03-18, 11:59 ]
Ja osobiście uważam że to jest znany cytat Knychały ,który do niego pasuje jak nic i tak musi być. Jak by ktoś zacytował by mnie ten fragment to bez namysłu odpowiedział bym Knychała. Tak sobie myślałem żeby zrobić taki Quiz z cytatami seryjnych morderców :idea:

Odpowiedz do tematu