FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Album Download

Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Bolin
2019-08-15, 00:24
Zaginięcie Iwony Wieczorek
Autor Wiadomość
BALKAN 
Administrator

Wysłany: 2013-08-24, 13:17   

Ech ten Rutek..Nie mam pojęcia co on wyprawia (on już chyba sam nie wie) Ale są nowe rewelacje, Jackowski znalazł podobno jakieś szczątki granatowej spódniczki kilkaset metrów od miejsca gdzie kamera ostatni raz zarejestrowała IW. Rozmiar L. Triss co to znaczy rozmiar L? Ja się na tym nie wyznaję ;-)

Triss Merigold
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-24, 20:40   

Iwona była niska i dość drobna a rozmiar L to Large czyli dość duży. Nie ma szans by owa część ubrania należała do Iwony, na zdjęciach z monitoringu wyraźnie widać że miała dopasowaną spódniczkę, a w L wyglądałaby jak w worku(nawet ja nie noszę L ;-) )
Balkan gdzie znalazłeś te rewelacji Jackowskiego?

BALKAN 
Administrator

Wysłany: 2013-08-24, 23:54   

W Dzienniku Bałtyckim

Triss Merigold
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-25, 11:10   

Dziękuję bardzo. Dla zainteresowanych link http://www.dziennikbaltyc...wideo,id,t.html

69
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-26, 10:04   

Nie no... Jeszcze tych dwóch tutaj brakowało: Rutkowski i Jackowski. Bohaterowie tabloidów znów pragną być na pierwszych stronach? Niech założą spółkę: Rut & Jack. Jasno(ciemno)widz będzie odbierał sygnały astralne czy jakieśtam od porzuconych, starych ciuchów a polski Serpico będzie jeździł z zamaskowanymi ochroniarzami na wskazane miejsce. Takie "X-Men" na miarę naszych możliwości.

Wiem natomiast, że policja miała niebawem ponownie przeczesać Park Reagana... Moim zdaniem ciało Iwony spoczywa w zupełnie innym miejscu, w które zostało przywiezione samochodem. Do którego sama wsiadła.

Triss Merigold
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-26, 12:44   

Zgadzam się 69. Ogólnie to nie sądzę by takie działania dały jakiś rezultat, gdyby ciało było w parku to prędzej czy później ktoś by je znalazł.
Z drugiej strony nie widzie się matce, że chwyta się wszystkiego by dowiedzieć się prawdy. Nie ma nic gorszego niż życie w takiej niepewności.

BALKAN 
Administrator

Wysłany: 2013-08-26, 15:23   

Wypowiedz mamy IW mnie zmyliła. Powiedziała (podobno) że to może być jej córki. Tam były jeszcze zdjęcia, już ich chyba nie ma. Metka Reserved, czyli spódniczka taka jaką miała IW. Ale rozmiar się nie zgadza. Ropuch chciał zaistnieć więc puścił gazy o gangsterze. Jackowski nie chciał być gorszy ;-)

Triss Merigold
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-26, 15:33   

To fakt, że jej matka powiedziała że miała na sobie tego dnia dokładnie taką spódniczkę. Na wp tez już o tym pisali ale tam nie podali rozmiaru. Myślę, że jej matka chwyta się każdej szansy w tej chwili.

Lihloo
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-25, 22:44   

http://trojmiasto.gazeta...._przeszuka.html
Najnowsza informacja. Ponowne przeszukanie obszaru zaginięcia,początek jutro od 9.00.

Triss Merigold
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-26, 11:00   

Zobaczymy czy akcja wniesie coś nowego. Obawiam się, że jednak nie. Mimo, iż policja twierdzi, że "odkrycie" Jackowskiego nie ma z tym nic wspólnego, to raczej jest wręcz przeciwnie. Przeszukanie terenu ma na celu poprawienie wizerunku policji w tej sprawie i oddalenie coraz większej ilości zarzutów o zaniedbania w śledztwie.

69
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-26, 14:05   

Szukają jej. Też osobiście wątpię w jej odnalezienie w tym miejscu, ale kto wie... Gdyby tak się stało to byłaby to wielka kompromitacja organów ścigania. W końcu teren był już sprawdzany. Podobno.

http://wiadomosci.gazeta....html#BoxWiadTxt

Lihloo
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-26, 14:11   

69 napisał/a:
Szukają jej. Też osobiście wątpię w jej odnalezienie w tym miejscu, ale kto wie... Gdyby tak się stało to byłaby to wielka kompromitacja organów ścigania. W końcu teren był już sprawdzany. Podobno.

http://wiadomosci.gazeta....html#BoxWiadTxt

I to nie byłaby pierwsza kompromitacja...Rzekomo teren był sprawdzany. Zobaczymy. Ale wiesz jak to jest... Podobnie było z poszukiwaniem zwłok Asi Surowieckiej- zwłoki leżały ok. 100m od obszaru poszukiwań przez 4 lata...

BALKAN 
Administrator

Wysłany: 2013-09-26, 21:24   

W pierwszej chwili działania policji wydały mi się trochę śmieszne. Domyślam się że internauci przejadą się po tym jak walec :-D . Ale tak na prawdę te działania nie są śmieszne jeżeli podejdą do tego profesjonalnie. Wierzę że tak będzie. Ten teren powinien zostać dosłownie przeryty. Tak jak pisała Lihloo, zobaczymy

Lihloo
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-27, 09:44   

Triss Merigold napisał/a:
Zobaczymy czy akcja wniesie coś nowego. Obawiam się, że jednak nie. Mimo, iż policja twierdzi, że "odkrycie" Jackowskiego nie ma z tym nic wspólnego, to raczej jest wręcz przeciwnie. Przeszukanie terenu ma na celu poprawienie wizerunku policji w tej sprawie i oddalenie coraz większej ilości zarzutów o zaniedbania w śledztwie.

Ale z Ciebie pesymistka Triss :-) Popatrz jak chłopaki z KWP Gdańsk sie starają.Trzy lata po fakcie, ale zawsze... :-D Co do Jackowskiego...Taka współpraca z wszelkiej maści wróżami ma zwykle na celu ujawnienie faktów, które znajdują się "poza protokołem",a których nie można wydobyć za pomocą zwykłych metod śledczych.I tym razem mogło tak być :-)
Ostatnio zmieniony przez Lihloo 2013-09-27, 09:57, w całości zmieniany 1 raz  

Triss Merigold
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-27, 09:56   

Raczej realistka(no dobrze może i trochę pesymistka). Po prostu wydaje mi się, że gdyby ciało tam było to zostałoby już odnalezione. A jeśli jest zakopane gdzieś głęboko to po takim czasie musieli by "dosłownie przeryć ten teren" jak to ładnie ujął Balkan, czego raczej nie zrobią. Zobaczymy co z tego wyniknie.

Odpowiedz do tematu