FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Album Download

Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Gary Ridgway
Autor Wiadomość
MrZombie 

Wysłany: 2013-09-20, 12:56   

Jeżeli dobrze zrozumiałem to jeśli mówi prawdę i pozwolą mu na wskazanie miejsc gdzie ukrył zwłoki to może dostać karę śmierci?

Lihloo
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-27, 00:01   

Do dzisiejszego dnia odnaleziono około 70 zwłok. Nawiasem mówiąc ciekawy dokument, chyba nie było. To co mi się "rzuciło w oczy" - facet zabił tyle kobiet, był w kręgu podejrzanych ,ale przeszedł " śpiewająco " wariograf. Co ciekawe to co było dla niego znamienne- kamyki w pochwach kobiet- pogrążyło go ostatecznie.

https://www.youtube.com/watch?v=jBldtOwEJKY

Wolwer 
Stary ruchacz

Potwierdzenie wizualne: 1
Wysłany: 2014-08-28, 10:46   

Tez mnie to zastanawiało i dlatego nie powinno się skazywac ludzi na podstawie wariografu... Co do liczby ofiar to on mordowal przez długi okres , wiec pytanie tylko z jaką częstotliwością ;)

maniani 

Potwierdzenie wizualne: 23
Wysłany: 2015-11-26, 09:54   

prawda jest taka, że każdy seryjny morderca, psychopata, zboczeniec chce zostac w koncu ujawniony, dlatego zostawiają te znaki rozpoznawcze - w tym przypadku kamyki. Wiec to ze on sie przyznaje raz to 50 ofiar, raz do 80 to tez taka gra z jego strony, a sam sobie pewnie doskonale zdaje sprawe ze zostanie ujawniony na wlasne zyczenie wiec pewnie sie tym nie przejmuje jakos bardziej

Odpowiedz do tematu