FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Album Download

Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Konferencja Seksualność człowieka - wokół przemian
Autor Wiadomość
le-mona
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-19, 12:41   Konferencja Seksualność człowieka - wokół przemian

Cytat:
KONFERENCJA „SEKSUALNOŚĆ CZŁOWIEKA - WOKÓŁ PRZEMIAN”

„Seksualność człowieka – wokół przemian”

Sekcja Kliniczna Koła Naukowego Studentów Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego organizuje kolejną, czwartą już, edycję konferencji z cyklu „Seksualność człowieka”, która odbędzie się dnia 23 marca 2012 w Krakowie.

Tematyka tegorocznego spotkania naukowego koncentruje się wokół zagadnienia przemian w myśleniu o seksualności, jakie nastąpiły w ciągu ostatnich 100 lat. Zjawisko to analizowane będzie w trzech następujących obszarach: nauka, terapia oraz społeczeństwo i kultura. Powyższa problematyka przesądza o interdyscyplinarnym charakterze konferencji, której celem jest poszerzenie wiedzy uczestników na temat seksualności człowieka oraz stworzenie okazji do inspirującej wymiany naukowej pomiędzy badaczami podejmującymi w swojej pracy tematykę seksualności.

W trakcie organizowanej konferencji będzie można wysłuchać wykładów i referatów oraz uczestniczyć w sesji posterowej i w prowadzonych przez specjalistów warsztatach.

Więcej informacji oraz szczegółowy program konferencji: http://www.seksualnoscczlowieka.edu.pl/program.php

Już nie mogę się doczekać :naughty mam tylko nadzieję, że w tym roku uda mi się zapisać na wybrany przez siebie warsztat.

smk
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-24, 11:25   

Lemona czekamy na sprawozdanie :)

Odpowiedz do tematu