FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Album Download

Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zaginiecie Madeline McCann
Autor Wiadomość
emilcia159 

Wysłany: 2013-08-06, 22:52   

http://www.bbc.co.uk/news/uk-23179230 Tutaj znowu spekuluja, ze nie ma i nigdy nie bylo dowodu, ze dziewzynka nie zyje... Wiec detektyw mowi, ze jest mozliwosc, ze dziecko nadal zyje. Artykul mowi jeszcze o nowych swiadkach i dowodach w sprawie.

Triss Merigold
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-07, 09:26   

Dowodów może i nie ma, w końcu nikt ciała nie znalazł. Mimo to mało prawdopodobne jest by sprawa znalazła szczęśliwe rozwiązanie. Nawet jeśli dziewczynka ciągle żyje to nawet nie chce sobie wyobrażać jak to życie wygląda.

pix 

Potwierdzenie wizualne: 1
Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2013-08-09, 17:52   

Triss Merigold napisał/a:
Zdaje mi się, że jednak coś mieli bo bez powodu rodzice podejrzewani nie byli.

Ale CO takiego mieli? Konkrety, konkrety.

Gdyby coś mieli, opiekunowie dziecka już dawno siedzieliby w więzieniu.

Zauważ, że w sprawach tajemniczych zaginięć dzieci, ich rodzice są bardzo często jednymi z głównych podejrzanych. Śledczy badają różne poszlaki. Materiał genetyczny dziewczynki znaleziony w samochodzie, którym podróżowała oraz w apartamencie, w którym przebywała to absolutnie nic niezwykłego.

Triss Merigold
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-21, 13:29   

Materiał znaleziono w bagażniku, a tam raczej nie przewozi się dzieci. Mimo to mieli tylko poszlaki więc co mogli zrobić?

pix 

Wysłany: 2013-09-05, 18:20   

Wcale nie musieli przewozić dziecka w bagażniku, by znaleźć tam jego materiał genetyczny.

Triss Merigold
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-07, 09:34   

Pix w bagażniku wynajętego samochodu znaleziono krew dziewczynki. Nie mogła znaleźć się tam przypadkiem. Gdyby chodziło o włosy- ok, ale nie krew. Z tego co pamiętam rodzice stwierdzili, że nie mają pojęcia skąd tam się wzięła. Ja innego sensownego wyjaśnienia poza tym, że dziewczynka była w tym bagażniku- żywa czy martwa tego rozsądzać nie będę, nie widzę.

emilcia159 

Wysłany: 2013-10-16, 17:51   

Teraz policja naszkicowala porywacza madeline... Troche dlugo im to zajelo

Triss Merigold
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-16, 18:28   

Podobno mają również nazwisko. Ciekawe.

69
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-16, 21:03   

Dlaczego dopiero teraz wychodzą te rewelacje? No i najważniejsze pytanie - czy dziecko żyje?

emilcia159 

Wysłany: 2013-10-17, 13:12   

jak narazie nic niewiadomo. po programie Crime Watch i rekonstrukcji wydarzen bylo bardzo duzo meili i telefonow... Jednen Irlandzki turysta ktory znajdowal sie na wakacjach w tym samym czasie co panstwo McCann powiedzial,ze widzial mezczyzne niosacego spiace dziecko o blond wlosach w pizamie... Ale zeznal takze ze byl to ojciec Madelina... Zreszta mi sie wydaje ze skecz podejrzanego wyglada jak jej ojciec!! Wiecej info jest na www.nasygnale.pl :D

Triss Merigold
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-17, 14:11   

Jak na razie nie chcą również ujawnić nazwiska głównego podejrzanego. Podobno wytypowało go kilka osób. No ciekawe co z tego będzie, czy mała nie żyje czy też padła, w co ja do końca nie wierzę -ofiarom gangu pedofilii.

ailema 

Wysłany: 2013-11-17, 13:53   

A ja mam pytanie czy ktoś wie czy ojciec został oczyszczony z zarzutów ?? Bo gdzieś wyczytałam że był głównym podejrzanym

pix 

Wysłany: 2013-11-17, 14:15   

Ailema, z tego co wiem, został oczyszczony z zarzutów.

emilcia159 

Wysłany: 2013-11-17, 21:29   

Teraz podejrzewAja bylego pracownika tego hotelu co McCannowie spedzali w nim urlop. Nie byloby zadnego problemu gdyby podejrzany nie byl juz dawno w grobie. Ponoc go zwolnili za kradziez pieniedzy i narkotyki, dlatego porwal madeline bo chcial sie za to zemscic.

Eliszewa 

Wysłany: 2013-11-17, 21:38   

Biedna dziewczynka:-( . Mi się na samym początku wydawało , że jednak rodzice stoją za jej śmiercią, i dobrze grają. Swoja drogą zostawiać małe dziecko na środkach nasennych samo w pokoju i iść sobie do kawiarni? to już świadczy o jakimś odchyle od normy..

Odpowiedz do tematu