FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Album Download

Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Joanna Dennehy
Autor Wiadomość
emilcia159 

Wysłany: 2013-11-20, 15:32   Seryjna morderczyni UK

30 letnia Joanna Dennehy przyznala sie do 3 zabojst mezczyzn i do usilowania 2.

http://nasygnale.pl/kat,1...,wiadomosc.html

Co o tym sadzicie?? Dosc malo powiedziala w sadzie.. Mi sie wydaje, ze to ona moze byla tylko partnerem w tej zbrodnii a jej partner zabil mezczyzn. Pozatym jak 30 lenia babka dala rade 3 facetom?? Jesli to nawet ona zabila ich to troche odbiega od innych seryjnych morderczyn.. Przez modus operandi i ofiary.

POzdro

Lihloo
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-20, 17:26   

"Dziewczyna z tatuażem" :-) Też wątpię w to, że dałaby radę sama trzem mężczyznom. Zastanawia mnie jednak po co miałaby chronić partnera? Czyżby została przez niego zastraszona? Może chodziło o coś więcej? Nakaz eksmisji to trochę mało na motyw do potrójnego mordu... Chociaż im więcej czytam o takich sprawach, tym coraz mniej rzeczy jest w stanie mnie zadziwić. Może w grę wchodziła jakaś grubsza sprawa, którą sprawczyni/sprawcy woleli zachować w tajemnicy? Z konieczności wybrali "mniejsze zło", czyli przyznanie się bez walki do potrójnego zabójstwa? Emilcia, dorzuć jeszcze ten drugi link, w shoutbox'ie zaginie :-)

ailema 

Wysłany: 2013-11-22, 15:03   

Właśnie czytałam o tym ostatnio i też mnie zastanowiło jak jedna kobieta dała radę 3 mężczyznom hmm...

emilcia159 

Wysłany: 2013-11-23, 13:36   

http://www.dailymail.co.u...ead-papers.html Tutaj znow pisza, ze Joanna miala dwojke dzieci 14-sto i 7-mio letnie dziewczynki, ktore mieszkaja z ojcem. Niestety matka nie kontaktowala sie z dziecmi od kiedy ojciec postanowil uciec. Ojciec opowiada takze, jak jednej nocy matka wrocila pijana do domu, wziela noz i powiedziala ''Chcialabym kogos zabic teraz''. I wlasnie po tym incydencie ojciec postanowil uciec zabierajac dzieci ze soba.

Triss Merigold
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-25, 12:26   

Lihloo, To, że może go chronić to nic aż tak nadzwyczajnego. Nawet nie musiałby jej zastraszać. Może robić to z "miłości".

Lihloo
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-25, 23:09   

Triss- mogła i z "miłości". Prawda. Jednak ciekawi mnie nadal motyw. Nie znamy go tak naprawdę.

pix 

Potwierdzenie wizualne: 1
Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2013-12-20, 16:36   

Zamiast zająć się dziećmi, wolała ćpać. Dobrze, że chociaż jej były partner okazał się w porządku i zaopiekował się ich córkami.

Wracając do głównego wątku, moim zdaniem bez problemu mogła zabić trzech mężczyzn. Działała zapewne z zaskoczenia. I na pewno nie zadźgała wszystkich jednocześnie.

Aktualizacja (01.03.2014):

Joanna Dennehy skazana została w dniu wczorajszym w Londynie na karę dożywotniego pozbawienia wolności. W sprawie osądzeni zostali też konkubent kobiety, 47-letni Gary Stretch oraz znajomi pary, 36-letni Leslie Layton i 55-letni Robert Moore. Za pomoc w pozbyciu się zwłok oraz krycie morderczyni (a w przypadku Stretcha również za pomoc w usiłowaniu zabójstwa Johna Rogersa i Robina Bereza) skazani zostali kolejno na kary dziewiętnastu (minimum), czternastu i trzech lat więzienia.

Triss Merigold
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-11, 20:00   Joanna Dennehy

Już oficjalnie seryjna morderczyni trzech mężczyzn w tym polskiego emigranta. Jedna z niewielu morderczyń, która zabijała w sposób bezpośredni i brutalny.
Link ode mnie http://wiadomosci.onet.pl...dozywocie/y0wkp wrzucam głównie ze względu na zdjęcie. Nie ma co, bardzo ciekawa osóbka.

pix 

Potwierdzenie wizualne: 1
Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2014-03-14, 17:22   

U siebie na stronce zgromadziłam więcej fotografii tej morderczyni - klik.

A tutaj Dennehy zarejestrowana przez kamery na komisariacie policji, zaraz po aresztowaniu. Uwaga - bardzo kiepska jakość dźwięku.

Odpowiedz do tematu