FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Album Download

Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Propozycja pisma do Rzecznika Prokuratury Okręgowej w Krakow
Autor Wiadomość
BALKAN 
Administrator

Wysłany: 2015-02-23, 23:10   

Mamy kilka dni. Pismo powinno być zredagowane i dostarczone do 6 marca. Spokojnie mamy czas.

BALKAN 
Administrator

Wysłany: 2015-02-26, 19:11   

1 Jakie wnioski wyciągnięto na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego?
2 Czy były podejmowane próby prowokacji sprawcy w mediach? Jeżeli tak, ile takich prób podjęto i z jakim skutkiem?
3 Na ile pomocna okazała się opinia prof. Vieiry?
4 Czy śledczy brali pod uwagę to, że sprawca mógł inspirować się twórczością F. Starowieyskiego bądz też filmem "Milczenie owiec" czy też artykułem który ukazał się w gazecie tydzień przed zaginięciem Katarzyny na temat św.Bartłomieja?
5 Czy prowadzac tą sprawę brano pod uwagę niwyjaśnione zaginięcia młodych kobiet w woj. małopolskim?
6 Czy brano pod uwagę możliwość, że sprawca jest lub był pacjentem któregoś z oddziałów psychiatrycznych?

Jeszcze pytanie do Was, czy ktoś ma jakiekolwiek informacje na temat synów Starowieyskiego?

kajtek85 

Wysłany: 2015-02-27, 08:56   

http://antonistarowieyski.pl/ tez artysta z tego co udalo mi sie przeczytac.
S. mial wiecej niz jednego syna?

BALKAN 
Administrator

Wysłany: 2015-02-27, 11:19   

Starowieyski miał dwóch synów. Jednego z nich sam określił jako dziwaka i fetyszystę. Nie wiem czy byli przesłuchiwani przez śledczych.

kajtek85 

Wysłany: 2015-02-27, 11:29   

Sprawdze jeszcze te informacje zatem. Wyslales mi prywatna wiadomosc? Dostalem powiadomienie mailem, ale nie widze, zednej nowej wiad. (?)

BALKAN 
Administrator

Wysłany: 2015-03-01, 00:45   

Propozycja Krakersa

1. Czy śledztwo oficjalne w sprawie zabójstwa z okrucieństwem Katarzyny Zawady zostało zakończone? gdyż informacje medialne mówiły, że śledztwo przeprowadzane przez Krakowską prokuraturę apelacyjną trwało do końca stycznia bieżącego roku, choć niektóre media podawały, że owe śledztwo trwa do końca kwietnia, prosiłbym o sprostowanie.
2. 2014 roku drugiego lutego pojawiła się wiadomość medialna, cytuję: "Skórownik z Krakowa Złpany?" niestety nie dotarły do mnie żadne informacje na temat zdementowania tej informacji. Chciałbym znać oficlaną informację na zasadzie tak lub nie.
3.Czy sugerując się częstotliwością zaginięć kobiet w Małopolsce i na Śląsku, istnieje możliwość seryjnego mordercy ?
Chcąc uzyskać odpowiedzi jestem gnany ciekawością, ale również troską, o koleżanki, siostry, żony, matki.

Do zredagowania

Zostało kilka dni, tylko przypominam zainteresowanym.

Pytania bixby'ego:
1. Czy był poważnie brany wątek kontaktu mordercy z mamą Kasi, czy Policja jest przekonana, że to On rzeczywiście dzwonił do niej tuż po zaginięciu?

2. Czy pośród szczątków znalezionych przez policję znajdowało się UCHO, tak jak opowiadał to sternik "ŁOSIA"?

BALKAN 
Administrator

Wysłany: 2015-03-02, 22:26   

Jutro, najpózniej w środę, chciałbym zamknąć temat i listę pytań. Przedstawię Wam oczywiście jak to pismo będzie wyglądać.Pismo będzie wysłane do magazynu Focus, tygodnika Wprost i myślę, że w piątek rano do Rzecznika Prokuratury. Daty, szczególnie ta ostatnia mogą się zmienić. Na tą chwilę oficjalną pomoc zadeklarował tylko krakers i tylko jego i moje dane będą zawrte w tym piśmie. O wszystkim będę informował, jestem trochę zaskoczony brakiem Waszej aktywności ale ok. powiedzmy że rozumiem ;-)

kajtek85 

Wysłany: 2015-03-03, 14:27   

Jesli moge jakos pomoc, to chetnie, tylko nie wiem w jakiej formie moze to byc?

BALKAN 
Administrator

Wysłany: 2015-03-03, 20:24   

Wypada się przedstawić imieniem i nazwiskiem, oczywiście ta informacja nie będzie dostępna na forum.

Triss Merigold
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-10, 16:00   

Czy pismo zostało już wysłane i jaki był jego ostateczny kształt?

kajtek85 

Wysłany: 2015-03-19, 09:00   

Dolaczam sie do pytania.

krakers 
Moderator

Wysłany: 2015-03-20, 23:52   

jak wyżej.

BALKAN 
Administrator

Wysłany: 2015-03-21, 13:45   

Przepraszam, zajęły mnie dosyć mocno sprawy zawodowe, postaram się odświeżyć temat za kilka tygodni. Przez maila czy tel. tego nie załatwię. Pismo jest u prawnika. Tak jak pisałem już komuś z Was, nie odpuszczę tej sprawy

BALKAN 
Administrator

Wysłany: 2015-05-05, 23:45   

No jestem.. :-D Przepraszam wszystkich za ciszę w temacie. Zacznę działać jak tylko odeśpię ;-) Aha przez osiem tyg. byłem odcięty od informacji, jeżeli pojawiło się coś nowego proszę o kontakt, albo tutaj albo na PW.

Triss Merigold
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-09, 18:55   

BALKAN, w takim razie wszyscy cierpliwie(albo i nie ;-) ) czekamy na wieści.

Odpowiedz do tematu