FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Album Download

Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
George Chapman/Seweryn Kłosowski
Autor Wiadomość
smk
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-24, 15:34   George Chapman/Seweryn Kłosowski

Seweryn Kłosowski urodził się we wsi Nagórna koło Koła ale w pod koniec lat 80. XIX wieku wyemigrował do Anglii i zmienił nazwisko na George Chapman. Pracował jako fryzjer w Londynie. Był trzykrotnie żonaty, ale jego małżeństwa kończyły się nagle, po krótkim czasie, śmiercią kolejnych żon. Okazało się, że kobiety zostały otrute związkiem antymonu. Kłosowski został skazany tylko za jedno zabójstwo - swojej ostatniej żony Maud Marsh. Powieszono go 7 kwietnia 1903 roku. Jest też jednym z podejrzanych o bycie seryjnym zabójca z Whitechapel - Kubą Rozpruwaczem.

Cyrano 
Administrator

Zaproszone osoby: 40
Wysłany: 2010-03-25, 00:43   

cholera tez ostatnio trafiłem gdzieć w necie na tą notatke :D czy przypadkiem nie był do tego dołączony szkoc jego twarzy?
Smutne, zdziwione,
Bardzo otworzysz.

smk
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-25, 11:33   

owszem był http://polonia.wp.pl/gid,...ml?ticaid=19dec

Ripperek
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-25, 18:26   

Szkoc, szkocem... fotka Kłosowskiego lepsza

Kobieca intuicja podpowiada mi że Kłosowski nie był Kubą Rozpruwaczem - jak dla mnie mało prawdopodobne, żeby truciciel mordował w tak bestialski sposób, to się nie trzyma... kupy ;)

P.S. Zapraszam do wzięcia udziału w ankiecie pt. "kto był Kubą Rozpruwaczem?" :)

smk
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-26, 00:44   

Ripper mi męska intuicja podpowiada, że masz rację. Swoją drogą to ciekawe- męski truciciel, zazwyczaj to kobiety preferują takie "rozwiązanie" :msn

Cyrano 
Administrator

Zaproszone osoby: 40
Wysłany: 2010-03-26, 00:46   

czyli Kot była kobietą! ;)
Smutne, zdziwione,
Bardzo otworzysz.

smk
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-26, 00:51   

Kot był bardziej nożownikiem niż trucicielem, innych metod próbował raczej w ramach testu, przynajmniej moim zdaniem :)

Ripperek
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-26, 14:39   

No to na czym stanęło, obojnak? ;)
P.S. Mnie eSeMKa przekonała, że Kot był mężczyzną :)

psycho12
[Usunięty]

Wysłany: 2010-06-21, 21:58   

N pewno nie był Kubą Rozpruwaczem . Truciciel nie mordowałby swoich ofiar w taki sposób w jaki robił to ,,kubuś''

Wajmor
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-10, 11:46   

Żony mógł truć z przyczyn ekonomicznych, oraz chęci tuszowania zbrodni. Inne zabójstwa mógł popełniać z innych przyczyn. W Polsce uczył się chirurgii. Ta umiejętność mogła go łączyć z Kubą rozpruwaczem.

smk
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-20, 14:17   

Wydaje mi się że gdyby był Rozpruwaczem nie zniżył by się do tak zwyczajnego sposobu jak otrucie. Poza tym z każdym morderstwem Kuba się rozkręcał więc wątpię by mógł się powstrzymać od niepraktykowania swoich umiejętności na żonach.

Odpowiedz do tematu